Wrześniowa punktacja

Jak wiadomo wakacje były czasem odpoczynku od szkoły, ale oczywiście nie od Pana Boga! Teraz wracamy do szkół i do służby według planu, który ustaliliśmy na wcześniejszych zbiórkach. We wrześniu nasza służba różnie wyglądała. Zdarzały się wpadki, ale ogólnie było dobrze i doskonale wiemy, że stać nas wszystkich na dużo, dużo więcej!

Teraz w końcu mogę przedstawić, nie tylko informację o tym kto w tym miesiącu stanął na podium, ale przede wszystkim, kto zdobył zaszczytny tytuł Ministranta Miesiąca!

Trzecie miejsce zdobył Jakub Pawlak z ilością 34 punktów, któremu zabrakło tylko jednego punktu do plasującego się na drugiej pozycji Łukasza Kalisiaka. Tytuł Ministranta Miesiąca, nie po raz pierwszy wywalczył Krzysztof Gawlik, który wygrywa znacząca ilością punktów, zdobywając ich aż 58!

Wszystkim wymienionym serdecznie gratulujemy gorliwości! Oby każdy z nas starał się tak jak oni służyć Panu Bogu jak najczęściej i jak najgorliwiej. Oczywiście nie najważniejsze są tu punkty, ale szczera miłość do Pana Boga i z niej wypływająca gorliwość. Dlatego życzę sobie i każdemu z Was, aby ten rozpoczęty rok szkolny zmobilizował nas do jak najlepszej i oby jak najowocniejszej służby Bogu.

An. Jakub Sak

Wróć
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 4074650