Festynowe gwiazdy

Gwiazda wieczoru:
Zespół Karpowicz Family - nie pieniądz, nie sława, lecz dobra zabawa! Grupa Karpowicz Family na scenie muzycznej pojawiła się jesienią 2000 roku. Jej założycielem i twórcą jest lider zespołu, a zarazem wokalista Zbyszek Karpowicz. Setki koncertów w kraju i za granicą mają wpływ na ich popularność. Muzyka i taniec tej barwnej grupy charakteryzuje się temperamentem i melodyjnością. Program pełen jest kolorów i radości. Swymi koncertami, aby nie powiedzieć małymi spektaklami muzycznymi, niosą uśmiech i zadowolenie swym wielbicielom. Ich dorobek artystyczny to osiem wydanych płyt CD: "Westchnienie", "Radość", "Viva Mexico", "Kolędy", "Już taka jesteś", "Droga do Ciebie" na której znajduje się największy ich przebój - "A kuku", "Moje przeznaczenie", "Nektar Szczęścia" oraz "Gdy mamy siebie". Ich wideoteka, to trzydzieści nagranych teledysków. Obecnie scenę tego zespołu zdobią:  Agnieszka Doliszniak, Anna Karpowicz, Karina Morkis, Monika Wieczorek, Helmut Gaweł no i Zbyszek Karpowicz. Nieść ludziom radość i nadzieję - to główne motto zespołu Karpowicz Family – w godzinach wieczornych na naszym festynie!!!

*************************

Mażoretki Azaria - obsypane medalami Mistrzostw Polski Mażoretek i Cheerleaderek. Zespół Azaria powstał w Miejskim Domu Kultury w Piekarach Śląskich w 2009 roku. Założycielkami i instruktorkami są dwie pasjonatki tańca – Sandra Gościniak i Natalia Deja. Nabór do zespołu odbył się w październiku tegoż roku w postaci castingu. Chętnych dziewczynek przybyło ponad 100! Niestety miejsc było tylko 25. Trenując przez 3 lata zdobyły pierwsze znaczące osiągnięcia i rozwinęły się wystarczająco, aby podjąć kolejne kroki – odeszły z MDK i postanowiły działać jako Uczniowski Klub Sportowy „Azaria”. Teraz trenują od 4 do 5 razy w tygodniu na salach gimnastycznych piekarskich szkół.
7 grudnia 2012 roku Azaria zaliczyła dwa castingi – precasting do programu GOT TO DANCE organizowanym przez Polsat oraz casting do nowego zespołu dla najmłodszych dziewczynek. Azarianki – bo tak się nazywa nowa grupa, tworzą dziewczynki w wieku od 5 do 9 lat, które już są przygotowywane do zawodów na rok 2014. Ten fantastyczny zespół także zagości na naszej festynowej scenie!

*************************

Mirosław Kańtor - Wodzirej musi mieć skrzydła! Zabawę na naszej biesiadzie będzie rozkręcał znany i chwalony wodzirej Mirosław Kańtor. Kształcił się na nauczyciela języka polskiego. Przez jakiś czas rzeczywiście nim był. W pamięci uczniów zapisał się jako nietuzinkowy polonista. Od wielu lat jest zastępcą kierownika Urzędu Stanu Cywilnego  w Katowicach. W wolnym czasie jest cenionym konferansjerem i wodzirejem, bodaj najbardziej znanym na Śląsku. Wodzirej sam musi mieć skrzydła, porywać innych - powiedział kiedyś dla "Gościa Niedzielnego".

*************************

Gospel Sound - to więcej niż chór...
To znany i lubiany Chór Gospel, który rozpoczął działalność w 2010 właśnie w naszej parafii z inicjatywy dyrygentki chóru Jolanty Jach. Ich melodyjne, silne głosy oraz piękna muzyka - pozwalają chórowi we wspaniały sposób głosić Ewangelię oraz porywać serca, bo jak sami mówią Gospel Sound to więcej niż tylko chór, to wspólnota ludzi z pasją!

*************************

Dzieci Maryi
„Na balu u Księcia”. Trudno wyobrazić sobie, że o rękę jednego księcia może ubiegać się tyle panien... A książę, no cóż... Całkowicie utonął w świecie komputerowego maniactwa i nie w głowie mu szukanie żony... W międzyczasie jednak gdzieś istnieje kandydatka idealna, której nie w głowie tańce i bale, a tylko gry komputerowe... Co z tego wyniknie? Dowiecie się w czasie przedstawienia, zaprezentowanego przez Dzieci Maryi "Na balu u księcia".


*************************

Kabaret ENTENTA
Przeczytajmy co piszą sami o sobie: Powstaliśmy stosunkowo niedawno, bo jesienią 2013r., ale już wciskamy się wszędzie, gdzie się da, chociaż nie wszędzie się da. Staramy się prócz klasycznego stylu kabaretowego wprowadzać też elementy literatury, poezji i trochę bardziej wyrafinowanego humoru, który rzadko pojawia się w telewizji. Mamy skecze poważne, mniej poważne… ale nie będziemy Wam zdradzać wszystkiego – po prostu przyjdźcie na festyn. Nie przejmujemy się brakiem umiejętności aktorskich i wokalnych, ale dzięki dystansowi do siebie możemy sprawić, że się uśmiechniecie. Choć na chwilę. Jak będziemy schodzić za sceny…

 

Serdecznie zapraszamy!!!

Wróć
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 4072759