Ministrancka Wytwórnia Muzyczna działa dalej!

W naszej parafii od wielu lat starsi ministranci na święto patronalne ku czci św. Tarsycjusza przygotowywali przedstawienia i piosenki dla wszystkich ministrantów. Ostatnio wyszliśmy poza Bogucice i podzieliliśmy się swoją działalnością z całą Polską. Nie spodziewaliśmy się takiego pozytywnego odbioru, ale skoro to już się stało, to chcielibyśmy działać dalej i robić “dobrą robotę” dla ministranctwa i Kościoła ;)

Celem MWM jest głoszenie takiego obrazu Kościoła i ministranctwa jakiego sami doświadczyliśmy - chcielibyśmy pokazać to, o czym wielu ludzi “z zewnątrz” zapewne nie wie: ministranctwo to nie tylko służba przy Ołtarzu, ale także radość, śmiech, zabawa, wspólnota oraz najwspanialsza (i najbardziej zwariowana) przygoda w naszym życiu!

Zapraszamy zatem wszystkich chętnych ministrantów do działania w Ministranckiej Wytwórni Muzycznej poprzez udział w naszym najnowszym teledysku! Każdy jest zaproszony i każdy jest mile widziany. Dzięki temu wspólnie możemy zrobić wiele dobrego nie tylko dla naszej wspólnoty ministranckiej czy parafialnej, ale także dla całego Kościoła. W zakrystii znajduje się lista dla chętnych oraz niebawem pojawią się zgody dla rodziców. Plan działania wygląda następująco:

19 stycznia - Od tego momentu można zapisywać się na listę w zakrystii.
1 lutego - Po zbiórce podamy szczegóły odnośnie tego, jak ma wyglądać nagrywanie, jakie rekwizyty nam się przydadzą itd.
3 lutego - Zamykamy zapisy.
6 lutego - Krótkie spotkanie informacyjne dla rodziców po Mszy I czwartkowej. Wtedy można przynieść podpisane zgody.
8 lutego - Po naszej zbiórce nagrywamy teledysk! Zachęcamy do zarezerwowania sobie kilku godzin, ponieważ chcemy, żeby to wyszło jak najlepiej ;)
14-15 lutego - Planowana premiera.


Kilka uwag odnośnie planu:
Lista jest po to, żebyśmy mieli informację ilu nas jest i jakie sceny jesteśmy w stanie nagrać. Mamy wiele pomysłów, ale ich możliwość realizacji jest zależna od ilości osób, dlatego zachęcamy, aby zapisać się jak najwcześniej - wtedy będziemy widzieli, co jesteśmy w stanie zrobić ;)
Jeżeli kogoś nie ma w parafii, a chciałby się zapisać już teraz, to można wysłać SMS na numer podany na dole, w treści wpisując imię i nazwisko oraz numer telefonu rodzica.
Podpisane zgody można też przynieść wcześniej do zakrystii i zostawić w szufladzie u ks. Adama.

Zachęcamy do podawania tych informacji dalej, ponieważ teraz są ferie i wielu z nas nie ma w parafii i ta informacja może wielu z nas ominąć. Prosimy o to już teraz, żeby wszyscy chętni mogli sobie zarezerwować ten dzień 8 lutego ;)

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy na naszą jednoosobową infolinię - odpowiadał będzie Patryk Paszko pod numerem 509-144-979. Jeśli to możliwe, prosimy o kontakt w godzinach 20.00-22.00.

Z góry dziękujemy za wszystkie dobre słowa, za zaangażowanie i życzymy radosnych ferii!
Ekipa MWM

Wróć
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 4077188