Kronika
Segregujemy odpady....
(2010-05-10)

Od dzisiaj rozpoczynamy zbiórkę butelek plastikowych (tylko po napojach gazowanych i wodzie mineralnej) oraz makulatury. Kontenery zostały umiejscowione przy bramie prowadzącej do kościoła i do szpitala od strony probostwa.  Zachęcam całą służbę liturgiczną do wspólnego zaangażowania w zbiórce w/w odpadów.  Za każdy kilogram makulatury oraz za 5 butelek plastikowych otrzymujemy 1 punkt. Uzyskane punkty, będą zamieniane na pieniądze, które będą przeznaczone na remont i wyposażenie salek ministranckich.

Więcej
Pierwsza i Wczesna Komunia
(2010-05-07)

Zapraszam wszystkich ministrantów na Msze święte komunijne w najbliższą niedziele o godz. 8.15 i 9.45. Przygotowujemy uroczysta asystę. Listy z funkcjami znajdują się w zakrystii, zapraszam do zapisów do poszczególnych posług.

Modlitwa o powołania i spotkanie
(2010-05-05)

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zapraszam Ministrantów, Lektorów i Animatorów wraz z Rodzicami na Mszę świętą w I czwartek miesiąca 6 maja o godz. 18.00. Tradycyjnie chcemy modlić się w intencji powołań kapłańskich zakonnych i misyjnych zwłaszcza z naszej parafii i grona służby liturgicznej. Po Eucharystii nabożeństwo majowe oraz bardzo ważne spotkanie dla wszystkich w salkach parafialnych. Przekażmy tą wiadomość innym!

Więcej
Nabożeństwa majowe
(2010-05-04)

Zapraszam wszystkich ministrantów do udziału w nabożeństwach majowych ku czci Matki Bożej. Codziennie od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej oraz w soboty, niedziele i święta o godz. 16.30. Na nabożeństwie obowiązkowo służy grupa, która ma służbę wieczorem w poszczególne dni.

Więcej
Wycieczka do Krakowa - wspomnienie
(2010-05-03)

Nasze parafialne grupy w składzie: Ministranci, Dzieci Maryi, Chórek i Oaza spotkały się w sobotę 1 maja na Mszy świętej o godz. 8.00, aby polecić Panu Bogu wyjazd do Krakowa i po prostu rozpocząć dobrze z Bogiem dzień! Prędziutko po Eucharystii wszyscy udali się do autobusu, aby jak najszybciej minąć autostradowe bramki i znaleźć się w mieście Królów Polski.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym
urodziny obchodzą:


Jakub Sak

Solenizantom życzymy
Błogosławieństwa Bożego...
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 10
Ilość odwiedzin: 2600658