Kronika
Msza i spotkanie rodziców
(2010-08-31)

W najbliższy I czwartek miesiąca zapraszamy ministrantów wraz rodzeństwem i rodzicami na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji powołań oraz później na spotkanie do salek parafialnych.

Więcej
Urodziny ks. Proboszcza
(2010-08-29)

Wszystkich ministrantów zapraszam jutro we wtorek 31 sierpnia na godz. 18.00 na Mszę świętą w intencji ks. Proboszcza Jana Morcinka z okazji urodzin. Jako najlepszy prezent chciejmy otoczyć naszego proboszcza modlitwą i ofiarować dar przyjętej Komunii świętej. Na mszy świętej obowiązuje uroczysta asysta.

Więcej
Ministrant roku i punktacja
(2010-08-28)

W zakrystii na gazetce ministranckiej możemy znaleźć punkty za miesiąc maj i czerwiec oraz zobaczyć wyniki zbiorcze za cały rok. Zsumowane zostały punkty za wszystkie miesiące. Ministrantem roku okazał się Adrian Fiszer zdobywając 448 punktów. Zaraz za nim uplasował się Kamil Perzanowski z 328 pkt. i Mateusz Gulla z 299 pkt. Możemy brać przykład z ich gorliwości w służbie Bożej, w porządnym chodzeniu na swoje i dodatkowe Msze i nabożeństwa.

Więcej
Sprawdzamy stan naszych alb
(2010-08-27)

Przez najbliższe dwie niedziele (29 sierpnia i 5 września) będziemy przeprowadzali „remanent” w naszych szafach z albami. Wiele strojów liturgicznych nie ma swoich właścicieli albo w jakiś dziwny sposób  zmieniło swoich prawowitych właścicieli. Dlatego wszystkich ministrantów starszych, animatorów i lektorów proszę o zapisywanie się  na specjalną listę.

Więcej
Najbliższe zbiórki i odprawy....
(2010-08-26)

Odprawa dla animatorów i lektorów odbędzie się w najbliższą sobotę 28 sierpnia o godz. 18.30. Dla ministrantów młodszych w najbliższą sobotę wyjątkowo nie będzie zbiórki. Wszystkich proszę o zapisy na służbę na kartkach umieszczonych w zakrystii. Najbliższa zbiórka odbędzie się w sobotę 4 września o godz. 9.00.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 3489509