Kronika
Ostatnie zapisy do Piekar Śląskich
(2010-08-21)

Jeszcze tylko do poniedziałku można zapisywać się na pielgrzymkę ministrantów do Piekar Śląskich. Na najbliższej zbiórce, która wyjątkowo odbędzie się 23 sierpnia (poniedziałek) o godz. 9.00 zostaną podane najważniejsze szczegóły dotyczące wyjazdu.

Więcej
Zapisy na służbę
(2010-08-15)

W zakrystii można zapisać się na dalszą służbę przy ołtarzu, aż do 5 września br. Przypominam, aby najpierw zapisywać się pojedynczo, a później dopiero dopisywać się do innych. Najbliższa wakacyjna zbiórka odbędzie się 23 sierpnia wyjątkowo w poniedziałek o godz. 9.00.

Więcej
Podziękowania
(2010-08-13)

Dziękujemy wszystkim za miłe słowa i gratulacje związane z zajęciem przez ministrantów naszej parafii I miejsca w konkursie archidiecezjalnym na najlepszą witrynę internetową.  Cieszymy się, że nasze wspólne wysiłki zostały docenione. Największą jednak satysfakcją jest świadomość, że dzięki istnieniu strony poprawia się służenie w parafii poprzez większą obowiązkowość i dostęp do wielu informacji.

Więcej
Mamy I miejsce w Konkursie!!!
(2010-08-08)

Z wielką radością pragnę poinformować Ministrantów oraz wielu sympatyków naszej internetowej witryny, że w Archidiecezjalnym Konkursie na Najlepszą Stronę Internetową Ministrantów zajęliśmy I miejsce!!! Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powstania „wirtualnych ministrantów w Bogucicach” za pomysły, współtworzenie, a przede wszystkim za odwiedziny. To wyróżnienie mobilizuje i zachęca do dalszej pracy. II miejsce przypadło w udziale ministrantom z parafii Wniebowzięcia NMP w Chorzowie Batorym http://www.ministranci-wnmp.pl/news.php, a zaszczytne III miejsce zdobyli ministranci z parafii Wniebowzięcia NMP z Radlina Biertułtów http://www.ministrant.ovh.org/news.php.

Więcej
Zapisy na Pielgrzymkę...
(2010-07-29)

W zakrystii znajduje się lista na której możemy zapisywać się na pielgrzymkę ministrantów do Piekar Śląskich. Jest to jedno z największych wydarzeń życia ministranckiego zarówno w diecezji jak i w parafii, dlatego trzeba już dzisiaj wygospodarować czas.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym
urodziny obchodzą:


Wojciech Mierzwa

Solenizantom życzymy
Błogosławieństwa Bożego...
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 3028884