Kronika
Życiorys ks. bpa Gerarda Bernackiego
(2010-09-17)

Już w najbliższy wtorek 21 września br. przyjedzie do naszej parafii ks. Biskup Gerard Bernacki, aby spotkać się dyrekcjami i nauczycielami bogucickich szkół. A w sobotę 25 września oficjalnie rozpocznie wizytację naszej parafii. Warto zajrzeć  do życiorysu księdza biskupa i dowiedzieć się parę ciekawostek z jego życia...

Więcej
Program rekolekcji parafialnych
(2010-09-12)

Zapraszam do zapoznania się z programem rekolekcji głoszonych w naszej parafii przez ks. dra Andrzeja Kołka - mocno związanego z duszpasterstwem ministrantów w naszej archidiecezji. Ministranci oprócz Mszy niedzielnych szczególnie są zaproszeni na naukę dla młodzieży we wtorek o godz. 19.00.

Więcej
Konkurencje sportowe - wspomnienie
(2010-09-11)

Pomimo kiepskiej pogody i deszczu w minioną sobotę 11 września udało się przeprowadzić konkurencje sportowe dla ministrantów. Serdecznie zapraszamy do galerii tam już ponad sto zdjęć z tego wydarzenia… Najlepszymi z najlepszych okazali się: w grupie najmłodszych Jakub Nowak (36,55 pkt.), w przedziale wiekowym V i VI klas: Łukasz Lesiak (35,58 pkt.)  i wśród najstarszych Kamil Perzanowski (36,55 pkt.).

Więcej
Karnet na sobotnie rozgrywki
(2010-09-08)

Pomimo tego, że za oknem zimno i chłodno - u nas robi sie gorąco! Oto już w sobotę wielkie sportowe rozgrywki z nagrodami! W rozwinięciu wiadomości pokazujemy przykładowy karnet na rozgrywki sportowe. Cały czas wszystko jest nadal udoskonalane i dopracowywane. Mamy nadzieję, że na najbliższej zbiórce wszyscy ministranci będą sie dobrze bawić!

Więcej
Konkursy sportowe na zbiórce
(2010-09-07)

Już w najbliższą sobotę 11 września o godz. 9.00 wyjątkowa zbiórka dla ministrantów, a o 10.00 dla kandydatów. Oprócz bieżących spraw będziemy mogli wziąć udział w niezwykłych konkursach, które zostały podzielone na trzy kategorie dla różnych grup wiekowych: slalom rowerowy, konkurencje sportowe i konkurencje zręcznościowe. Wszyscy, którzy posiadają rowery proszeni są o przyjechanie na nich – bo przydadzą się do wspomnianych zadań.

Więcej