Kronika
Urodziny ks. Czarka
(2010-10-18)

Już w najbliższą środę tj. 20.10.2010 r. urodziny Księdza Czarka! Zapraszam wszystkich ministrantów, lektorów oraz ich rodziców na uroczystą Mszę Świętą o godz. 18 00 w intencji naszego Księdza Opiekuna! Gromadząc się na Mszy Świętej, chciejmy podziękować Księdzu Czarkowi za poświęcenie i oddanie z jakim posługuje w naszej parafii.

Więcej
Urodziny ks. Opiekuna
(2010-10-17)

Już w najbliższą sobotę 20 października br., swoje kolejne urodziny będzie obchodził nasz opiekun – ksiądz Cezariusz. Serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą w jego intencji w sobotę o godz. 17 00.

Więcej
Misyjny SMS
(2010-10-16)

Z okazji Niedzieli Misyjnej jako ministranci możemy włączyć sie w akcję „Misyjny SMS”. Można wspomóc polskich misjonarzy, wysyłając SMS o treści „Misje” na numer 72032. Specjalny numer charytatywny uruchomiony został przy współpracy z operatorami sieci komórkowych. Koszt SMS-a to 2,44 zł z VAT. Operatorzy nie będą pobierać prowizji, stąd cała suma (potrącona o podatek VAT) przeznaczona zostanie na pomoc misjom. Zachęcam Wszystkich ministrantów do wysłania takiego SMS-a. Często wysyłamy tyle bzdurnych i niepotrzebnych wiadomości tekstowych, a w tym przypadku możemy uczynić coś konkretnego dzieląc się tym co sami mamy i czym dysponujemy!

Więcej
Wrześniowa punktacja...
(2010-10-14)

Zapraszam ministrantów do zapoznania się w zakrystii ze zestawieniem punktów za miesiąc wrzesień. Ten ranking służy wzajemnej pozytywnej mobilizacji, ale musimy pamiętać że chodzimy na Msze święte czy nabożeństwa z serca, aby służyć Jezusowi, a nie dla punktów!

Więcej
Informacje o wakacyjnym wyjeździe
(2010-10-13)

Na naszej ministranckiej witrynie pojawiła się kolejna zakładka, tym razem w dziale "O nas", dotyczaca wyjazdu do Francji, a konkretnie Paryża w wakacje 2011 roku. To właśnie tam będziemy mogli sprawdzać najważniejsze informacje dotyczące wakacyjnej podróży. Co jakiś czas będą ukazywały się kolejne aktualizacje, dlatego trzeba pamiętać o regularnych odwiedzinach.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 3489555