Kronika
Konkursy sportowe na zbiórce
(2010-09-07)

Już w najbliższą sobotę 11 września o godz. 9.00 wyjątkowa zbiórka dla ministrantów, a o 10.00 dla kandydatów. Oprócz bieżących spraw będziemy mogli wziąć udział w niezwykłych konkursach, które zostały podzielone na trzy kategorie dla różnych grup wiekowych: slalom rowerowy, konkurencje sportowe i konkurencje zręcznościowe. Wszyscy, którzy posiadają rowery proszeni są o przyjechanie na nich – bo przydadzą się do wspomnianych zadań.

Więcej
Pielgrzymka ministrantów - wspomnienie
(2010-09-06)

W piątek 27 sierpnia mieliśmy okazję uczestniczyć w Archidiecezjalnej Pielgrzymce Ministrantów do Piekar Śląskich. Było to wspaniałe przeżycie dla całej służby liturgicznej naszej parafii. Patryk Paszko, Sebastian Nowak i Adrian Fiszer otrzymali z rąk duszpasterza ministrantów ks. Bogdana Kornka pamiątkowe dyplomy dla najlepszego ministranta roku! (można je zobaczyć na gazetce w zakrystii).

Więcej
Najbliższa zbiórka
(2010-09-01)

Czas roku szkolnego już się rozpoczął, dlatego trzeba dobrze przygotować nowy rok formacyjny. Wszystkich ministrantów młodszych i kandydatów zapraszam na sobotnią zbiórkę, która już 4 września o godz. 9.00. Przynosimy plany lekcji (nawet te tymczasowe), aby móc ustalić służbę w tygodniu.

Więcej
Msza i spotkanie rodziców
(2010-08-31)

W najbliższy I czwartek miesiąca zapraszamy ministrantów wraz rodzeństwem i rodzicami na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji powołań oraz później na spotkanie do salek parafialnych.

Więcej
Urodziny ks. Proboszcza
(2010-08-29)

Wszystkich ministrantów zapraszam jutro we wtorek 31 sierpnia na godz. 18.00 na Mszę świętą w intencji ks. Proboszcza Jana Morcinka z okazji urodzin. Jako najlepszy prezent chciejmy otoczyć naszego proboszcza modlitwą i ofiarować dar przyjętej Komunii świętej. Na mszy świętej obowiązuje uroczysta asysta.

Więcej