Kronika
Zapisy kolędowe
(2010-10-28)

W zakrystii można zapisywać się na pierwsze trasy kolędowe. Tradycyjnie zapisujemy się po dwóch ministrantów. Spróbujmy zapełnić szczególnie pierwsze dni kolędowe. Pierwszeństwo mają ministranci mieszkający na danej trasie, dopiero później pozostali. Pamiętajmy o naszej wielkiej odpowiedzialności i dawaniu właściwego świadectwa podczas tzw. „chodzenia po kolędzie”.

Więcej
Plan kolęd
(2010-10-27)

Dla wszystkich Ministrantów, Rodziców oraz Gości odwiedzających ministrancką stronę przygotowaliśmy bonus! „Przedpremierowy” wykaz tras kolędowych w naszej parafii wraz z datami. Warto zaglądać na naszą stronę! Po lewej stronie w panelu Służba znajdziemy hasło: „Plan kolęd”, a w nim wszelkie potrzebne informacje na ten temat. Po prostu wiesz więcej i szybciej!

Więcej
Urodziny ks. Jakuba Kani
(2010-10-25)

Zapraszam na Mszę świętą urodzinową w intencji księdza Jakuba Kani w najbliższą środę o godz. 18.00. Jako grupa ministrantów chcemy podziękować Mu za piękną posługę kapłańską w naszej wspólnocie, za udzielanie sakramentów świętych oraz wszelką życzliwość i dobroć! Najlepiej uczynimy to przez przyjęcie Komunii świętej w Jego intencji oraz ofiarowanej Mszy świętej.

Liczenie wiernych
(2010-10-23)

W sobotę (23 X) o godz. 16.30 i przez całą niedzielę (24 X) odbywa się tzw. „Liczenie wiernych”. Jak co roku Służba Liturgiczna podejmuje tą posługę. Zapraszam ministrantów powyżej klasy V i wszystkich starszych, lektorów i animatorów do zapisania się do tej funkcji.

Więcej
Święto patronalne - zapowiedź
(2010-10-22)

Wielkimi krokami zbliża się święto patronalne Służby Liturgicznej ku czci św. Tarsycjusza. Już teraz zarezerwujmy sobie niedzielę 21 listopada na ministranckie uroczystości. Nasze świętowanie rozpoczniemy Mszą świętą w kościele o godzinie 18.00 połączoną z przyjęciem kandydatów i włączeniem ministrantów do grona lektorów, a także z odnowieniem przyrzeczeń ministranckich.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 5
Ilość odwiedzin: 4359967