Kronika
Spotkanie w sobotę...
(2010-09-30)

W najbliższą sobotę nie będzie zbiórki o godz. 9.00 (trochę dłuższego spanka i odpoczynku powizytacyjnego ministrantom się przyda). Jesteśmy zaproszeni razem z rodzicami na 17.00 do Domu Parafialnego. Ponieważ pogoda w ostatnim czasie nie był najlepsza, dlatego wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują, że najprawdopodobniej ograniczymy się do spotkania przy kawie i ciastku w Domu Parafialnym!

Więcej
Spotkanie rodziców
(2010-09-28)

Służbę liturgiczną, Rodziców i Rodzeństwo ministrantów zapraszam na Mszę świętą w I czwartek miesiąca o godz. 18.00 do naszego kościoła. Tradycyjnie chcemy modlić się w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych!  Wyjątkowo tego dnia nie będzie spotkania rodziców. Spotkanie zostało przeniesione na sobotę 2 października na godz. 17.00 (po różańcu) do salek katechetycznych i odbędzie się bez względu na pogodę.

Więcej
Podziękowania...
(2010-09-27)

Drodzy ministranci! Dziękuję Wam serdecznie za Waszą służbę podczas wizytacji księdza Biskupa Gerarda Bernackiego w naszej parafii. Pokazaliście wielką fachowość i dobry ministrancki warsztat. Ponadto – co bardzo ważne – okazaliście się bardzo dyspozycyjni. Było bardzo wiele służb dodatkowych, spotkań na których wypadało abyście byli i na szczęście stanęliście na wysokości zadania! Z serca Wam dziękuję. Cieszę się, że mam właśnie takich ministrantów.

Więcej
Foto-kronika wizytacji biskupiej
(2010-09-25)

Zachęcamy do obejrzenia ministranckiej galerii, która stała się swoistą Kroniką tegorocznej wizytacji księdza biskupa Gerarda Bernackiego w naszej parafii. Ponad tysiąc zdjęć czeka na oglądających. W miarę realizowania kolejnych punktów programu wizytacji będziemy umieszczać kolejne zdjęcia. Niech ta foto-relacja stanie się częścią świętowania obecności biskupa pośród nas.

Więcej
Funkcje i asysty...
(2010-09-23)

Zachęcam do sprawdzenia swoich posług w zakładce: "Funkcje podczas najbliższych uroczystości" (lewa część naszej witryny). Proszę o uwagi i sugestie oraz korekcję zauważonych błędów. Podział funkcji ulega non stop dynamicznym zmianom, dlatego proszę o częste zaglądanie do tej zakładki.

Więcej