Kronika
Dodatkowe informacje o trasie kolędowej
(2010-11-05)

Na naszej stronie w dziale „kolęda” spróbujemy zamieszczać dodatkową informację o Księdzu, który wyrusza na konkretną trasę kolędową. Z pewnością usprawni to wypisywanie naszych „kart kolędowych” oraz pomoże w sprawniejszej komunikacji pomiędzy sobą.

Więcej
Zaproszenia na Tarsycjusza...
(2010-11-04)

Od dzisiejszej Mszy świętej I-czwartkowej w intencji powołań kapłańskich zakonnych i misyjnych, można odbierać z zakrystii zaproszenia dla Rodziców i Rodzeństwa na uroczystość patronalną ku czci świętego Tarsycjusza.

Więcej
Punkty za miesiąc październik...
(2010-11-03)

W zakrystii umieszczona została nowa lista z punktacją za miesiąc październik. Zachęcam do zapoznania się z najnowszymi rankingami. Osobno umieszczono punkty za msze święte tygodniowe i niedzielne, a osobno policzone są obecności na nabożeństwach różańcowych. Gratuluję wytrwałym i zarazem dziękuję za piękne świadectwo wobec innych, a przede wszystkim za modlitwę.

Więcej
Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny
(2010-10-30)

Zachęcam do zapoznania się z dodatkowymi funkcjami podczas Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego. 1 listopada zapraszam całą Służbę Liturgiczną na nabożeństwo za zmarłych o godz. 14.30 z procesją na cmentarz i 2 listopada o godz. 16.00 na nabożeństwo na cmentarzu i o 17.00 Mszę za zmarłych w kaplicy cmentarnej.

Więcej
Zapisy kolędowe
(2010-10-28)

W zakrystii można zapisywać się na pierwsze trasy kolędowe. Tradycyjnie zapisujemy się po dwóch ministrantów. Spróbujmy zapełnić szczególnie pierwsze dni kolędowe. Pierwszeństwo mają ministranci mieszkający na danej trasie, dopiero później pozostali. Pamiętajmy o naszej wielkiej odpowiedzialności i dawaniu właściwego świadectwa podczas tzw. „chodzenia po kolędzie”.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 3489575