Kronika
Ważne informacje przed kolędą...
(2010-11-06)

Przychodzimy do salki AA o godz.14.00.(jeżeli kolęda zaczyna się w sobotę lub niedzielę. Gdy kolęda jest w innym dniu tygodnia przychodzimy o 15.00) Należy być gotowym do wyjścia już o godz. 14.10! Czasami ksieża wychodzą pieszo, więc trzeba mieć czas na dojćie.

Więcej
Dodatkowe informacje o trasie kolędowej
(2010-11-05)

Na naszej stronie w dziale „kolęda” spróbujemy zamieszczać dodatkową informację o Księdzu, który wyrusza na konkretną trasę kolędową. Z pewnością usprawni to wypisywanie naszych „kart kolędowych” oraz pomoże w sprawniejszej komunikacji pomiędzy sobą.

Więcej
Zaproszenia na Tarsycjusza...
(2010-11-04)

Od dzisiejszej Mszy świętej I-czwartkowej w intencji powołań kapłańskich zakonnych i misyjnych, można odbierać z zakrystii zaproszenia dla Rodziców i Rodzeństwa na uroczystość patronalną ku czci świętego Tarsycjusza.

Więcej
Punkty za miesiąc październik...
(2010-11-03)

W zakrystii umieszczona została nowa lista z punktacją za miesiąc październik. Zachęcam do zapoznania się z najnowszymi rankingami. Osobno umieszczono punkty za msze święte tygodniowe i niedzielne, a osobno policzone są obecności na nabożeństwach różańcowych. Gratuluję wytrwałym i zarazem dziękuję za piękne świadectwo wobec innych, a przede wszystkim za modlitwę.

Więcej
Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny
(2010-10-30)

Zachęcam do zapoznania się z dodatkowymi funkcjami podczas Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego. 1 listopada zapraszam całą Służbę Liturgiczną na nabożeństwo za zmarłych o godz. 14.30 z procesją na cmentarz i 2 listopada o godz. 16.00 na nabożeństwo na cmentarzu i o 17.00 Mszę za zmarłych w kaplicy cmentarnej.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 4397614