Kronika
Święto patronalne - zapowiedź
(2010-10-22)

Wielkimi krokami zbliża się święto patronalne Służby Liturgicznej ku czci św. Tarsycjusza. Już teraz zarezerwujmy sobie niedzielę 21 listopada na ministranckie uroczystości. Nasze świętowanie rozpoczniemy Mszą świętą w kościele o godzinie 18.00 połączoną z przyjęciem kandydatów i włączeniem ministrantów do grona lektorów, a także z odnowieniem przyrzeczeń ministranckich.

Więcej
Podziękowania
(2010-10-21)

Dziękuję serdecznie za modlitwy, pamięć i wszelką życzliwość, jakiej doświadczyłem w związku z moimi urodzinami i ciągle doświadczam od Rodziców, Kandydatów, Ministrantów, Lektorów, Animatorów i Parafian! Za dobre słowa, gesty i wspaniałą współpracę z serca Bóg zapłać! Za to, że zawsze mogę na Was liczyć!

Więcej
Urodziny ks. Czarka
(2010-10-18)

Już w najbliższą środę tj. 20.10.2010 r. urodziny Księdza Czarka! Zapraszam wszystkich ministrantów, lektorów oraz ich rodziców na uroczystą Mszę Świętą o godz. 18 00 w intencji naszego Księdza Opiekuna! Gromadząc się na Mszy Świętej, chciejmy podziękować Księdzu Czarkowi za poświęcenie i oddanie z jakim posługuje w naszej parafii.

Więcej
Urodziny ks. Opiekuna
(2010-10-17)

Już w najbliższą sobotę 20 października br., swoje kolejne urodziny będzie obchodził nasz opiekun – ksiądz Cezariusz. Serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą w jego intencji w sobotę o godz. 17 00.

Więcej
Misyjny SMS
(2010-10-16)

Z okazji Niedzieli Misyjnej jako ministranci możemy włączyć sie w akcję „Misyjny SMS”. Można wspomóc polskich misjonarzy, wysyłając SMS o treści „Misje” na numer 72032. Specjalny numer charytatywny uruchomiony został przy współpracy z operatorami sieci komórkowych. Koszt SMS-a to 2,44 zł z VAT. Operatorzy nie będą pobierać prowizji, stąd cała suma (potrącona o podatek VAT) przeznaczona zostanie na pomoc misjom. Zachęcam Wszystkich ministrantów do wysłania takiego SMS-a. Często wysyłamy tyle bzdurnych i niepotrzebnych wiadomości tekstowych, a w tym przypadku możemy uczynić coś konkretnego dzieląc się tym co sami mamy i czym dysponujemy!

Więcej