Kronika
Wyposażamy salki...
(2010-11-15)

W ostatnim czasie – jak pisaliśmy - ministranci otrzymali dwa stoły i 8 krzeseł jako wyposażenie ministranckiej salki. Z okazji święta patronalnego św. Tarsycjusza Służba Liturgiczna otrzymała kolejny prezent. Znaleźli się sponsorzy, którzy ufundowali kolejne dwa stoły i kolejne krzesła. Dzięki temu mamy 4 nowe drewniane stoły i 16 nowych krzeseł.

Więcej
Przygotowania do świętowania
(2010-11-13)

Przygotowania do święta patronalnego trwają już od kilku tygodni! Zapraszam ministrantów do wspólnego przygotowywania świętowania. Przypominam o przyniesieniu potwierdzenia przybycia na uroczystość z zaznaczeniem liczby osób przychodzących z mojej rodziny (tzw. zielone karteczki”).

Więcej
Nagroda za surowce wtórne
(2010-11-10)

Wysiłki ministrantów zbierających surowce wtórne zostały nagrodzone. Otrzymaliśmy dwa drewniane stoły + 8 krzeseł o wartości ok. 700 zł. Po poskładaniu przez najstarszych ministrantów zostaną  umieszczone w salce konferencyjnej.

Więcej
Spotkanie dla przyszłych ministrantów starszych
(2010-11-09)

W najbliższą sobotę po zbiórce przygotowującej do wyjazdu do Francji i spotkaniu w grupach odbędzie się zebranie kandydatów pragnących przejść do grupy ministrantów starszych. Przewidziano m.in. odprawę organizacyjną, próbę ceremonii w kościele, przymierzanie strojów liturgicznych.

Więcej
Ogłoszenia i intencje w naszej witrynie
(2010-11-07)

Na życzenie internautów i parafian na naszej ministranckiej stronie umieściliśmy dwa nowe działy: „Intencje i Ogłoszenia parafialne”. To rozwiązanie czasowe, aby wszyscy pragnący zapoznać się z tymi wiadomościami mieli ku temu okazję. Będą one zwykle aktualizowane w okolicach niedzieli. Zapraszamy do lektury!

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 5
Ilość odwiedzin: 4359989