Kronika
Wspomnienie rekolekcji animatorskich
(2010-12-01)

Za nami czas animatorskich rekolekcji adwentowych! W rozwinięciu wiadomości jako sprawozdanie i zarazem zachęta dla innych prezentujemy wybrane wypowiedzi z ankiet rekolekcyjnych. Proszę o modlitwę w intencji animatorów o gorliwe wypełnianie powierzonych im zadań, aby w swoich parafiach mogli być przykładem dla młodszych ministrantów na wzór św. Tarsycjusza czy Dominika Savio.

Więcej
Zwycięzcy ministrankich quizów
(2010-11-28)

Dziękujemy wszystkim Ministrantom, Parafianom i Gościom za wzięcie udziału w konkursie ministranckim! Odwiedziny naszej witryny oraz udział w quizach liturgicznych przerósł nasze oczekiwania! Mnóstwo osób trudziło się nad podanymi pytaniami. Jak się okazało ministrancka wiedza wcale nie jest taka łatwa. Dlatego tym bardziej gratulujemy tym, którzy otrzymali największą ilość punktów. Ze wszystkich prawidłowych odpowiedzi wylosowaliśmy po kilku zwycięzców. Zgodnie z obietnicą podajemy ich imiona i nazwiska:

Więcej
Patronalne święto ministrantów
(2010-11-21)

Drodzy Ministranci, Parafianie i Goście! Zapraszamy do wspólnych obchodów ministranckiego święta ku czci św. Tarsycjusza. Od dzisiaj uruchamiamy specjalny serwis „rozrywkowy”, w którym możesz sprawdzić swoją ministrancką wiedzę.

Więcej
Program święta Tarsycjusza
(2010-11-17)

Ministranckie święto ku czci św. Tarsycjusza już w niedzielę. Z tej okazji możemy zapoznać się z propozycjami tego dnia. Największym prezentem jaki możemy sobie nawzajem ofiarować jest dar modlitwy i przyjętej Komunii świętej. Dlatego zachęcam wszystkich rodziców i ministrantów do skorzystania z sakramentu Pokuty i Pojednania. (okazja do spowiedzi będzie także dla ministrantów w sobotę po zbiórce). Radość serca wyraża się również na zewnątrz dlatego pamiętajmy o odświętnym stroju, a także czystej i wyprasowanej komży/albie!

Więcej
Wyposażamy salki...
(2010-11-15)

W ostatnim czasie – jak pisaliśmy - ministranci otrzymali dwa stoły i 8 krzeseł jako wyposażenie ministranckiej salki. Z okazji święta patronalnego św. Tarsycjusza Służba Liturgiczna otrzymała kolejny prezent. Znaleźli się sponsorzy, którzy ufundowali kolejne dwa stoły i kolejne krzesła. Dzięki temu mamy 4 nowe drewniane stoły i 16 nowych krzeseł.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 3483708