Kronika
Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny
(2010-10-30)

Zachęcam do zapoznania się z dodatkowymi funkcjami podczas Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego. 1 listopada zapraszam całą Służbę Liturgiczną na nabożeństwo za zmarłych o godz. 14.30 z procesją na cmentarz i 2 listopada o godz. 16.00 na nabożeństwo na cmentarzu i o 17.00 Mszę za zmarłych w kaplicy cmentarnej.

Więcej
Zapisy kolędowe
(2010-10-28)

W zakrystii można zapisywać się na pierwsze trasy kolędowe. Tradycyjnie zapisujemy się po dwóch ministrantów. Spróbujmy zapełnić szczególnie pierwsze dni kolędowe. Pierwszeństwo mają ministranci mieszkający na danej trasie, dopiero później pozostali. Pamiętajmy o naszej wielkiej odpowiedzialności i dawaniu właściwego świadectwa podczas tzw. „chodzenia po kolędzie”.

Więcej
Plan kolęd
(2010-10-27)

Dla wszystkich Ministrantów, Rodziców oraz Gości odwiedzających ministrancką stronę przygotowaliśmy bonus! „Przedpremierowy” wykaz tras kolędowych w naszej parafii wraz z datami. Warto zaglądać na naszą stronę! Po lewej stronie w panelu Służba znajdziemy hasło: „Plan kolęd”, a w nim wszelkie potrzebne informacje na ten temat. Po prostu wiesz więcej i szybciej!

Więcej
Urodziny ks. Jakuba Kani
(2010-10-25)

Zapraszam na Mszę świętą urodzinową w intencji księdza Jakuba Kani w najbliższą środę o godz. 18.00. Jako grupa ministrantów chcemy podziękować Mu za piękną posługę kapłańską w naszej wspólnocie, za udzielanie sakramentów świętych oraz wszelką życzliwość i dobroć! Najlepiej uczynimy to przez przyjęcie Komunii świętej w Jego intencji oraz ofiarowanej Mszy świętej.

Liczenie wiernych
(2010-10-23)

W sobotę (23 X) o godz. 16.30 i przez całą niedzielę (24 X) odbywa się tzw. „Liczenie wiernych”. Jak co roku Służba Liturgiczna podejmuje tą posługę. Zapraszam ministrantów powyżej klasy V i wszystkich starszych, lektorów i animatorów do zapisania się do tej funkcji.

Więcej