Kronika
Ogłoszenia bieżące
(2010-12-16)

Przypominam, że w najbliższą sobotę nie ma zbiórki ministrantów (zapraszamy na spotkanie świąteczne w czwartek o godz. 10.00). Od najbliższych poniedziałkowych rorat można zapisywać się w zakrystii na ostatnią część kolęd.

Więcej
Urodziny ks. Adama
(2010-12-14)

W najbliższy czwartek o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza święta  urodzinowa w intencji nowego wikarego - ks. Adama Tondery. Zmobilizujmy się do udziału we Mszy zarówno roratniej o poranku jak i wieczornej o godz. 18.00.

Więcej
Nowa lista z punktami...
(2010-12-13)

Zapraszam do zapoznania się z najnowszą punktacją za miesiąc listopad, która została umieszczona w zakrystii. Gratulujemy Kamilowi Sojce, który stał się ministrantem miesiąca. W rywalizacji punktowej wyprzedził Adriana Fiszera, będącego od dłuższego czasu na pozycji lidera.

Więcej
Czuwamy!
(2010-12-11)

Dziękuję Wam Drodzy Ministranci za czuwanie adwentowe. Nasze roraty, postanowienia, dobre uczynki, wyrzeczenia – to nic innego jak „prostowanie ścieżek dla Pana”. Zachęcam do dalszych wysiłków i wytrwałości. Niech roraty będą nadal oblegane przez ministrantów pragnących gorliwie służyć dla Pana!

Więcej
Roraty w obiektywie
(2010-12-05)

Na stronie ministranckiej uruchamiamy serwis roratni! Zapraszamy do galerii fotograficznej, bo w nim co jakiś czas będą się ukazywać zdjęcia z rorat. Przede wszystkim chcemy uhonorować dzieci, które weszły do groty, odnalazły zwój Pisma Świętego i przepisały podany fragment lub go narysowały. Część zdjęć z naszej witryny będzie wywoływana i wieszana w gablotkach lub na specjalnej tablicy w kościele.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 3489579