Kronika
Ogłoszenia i intencje w naszej witrynie
(2010-11-07)

Na życzenie internautów i parafian na naszej ministranckiej stronie umieściliśmy dwa nowe działy: „Intencje i Ogłoszenia parafialne”. To rozwiązanie czasowe, aby wszyscy pragnący zapoznać się z tymi wiadomościami mieli ku temu okazję. Będą one zwykle aktualizowane w okolicach niedzieli. Zapraszamy do lektury!

Więcej
Ważne informacje przed kolędą...
(2010-11-06)

Przychodzimy do salki AA o godz.14.00.(jeżeli kolęda zaczyna się w sobotę lub niedzielę. Gdy kolęda jest w innym dniu tygodnia przychodzimy o 15.00) Należy być gotowym do wyjścia już o godz. 14.10! Czasami ksieża wychodzą pieszo, więc trzeba mieć czas na dojćie.

Więcej
Dodatkowe informacje o trasie kolędowej
(2010-11-05)

Na naszej stronie w dziale „kolęda” spróbujemy zamieszczać dodatkową informację o Księdzu, który wyrusza na konkretną trasę kolędową. Z pewnością usprawni to wypisywanie naszych „kart kolędowych” oraz pomoże w sprawniejszej komunikacji pomiędzy sobą.

Więcej
Zaproszenia na Tarsycjusza...
(2010-11-04)

Od dzisiejszej Mszy świętej I-czwartkowej w intencji powołań kapłańskich zakonnych i misyjnych, można odbierać z zakrystii zaproszenia dla Rodziców i Rodzeństwa na uroczystość patronalną ku czci świętego Tarsycjusza.

Więcej
Punkty za miesiąc październik...
(2010-11-03)

W zakrystii umieszczona została nowa lista z punktacją za miesiąc październik. Zachęcam do zapoznania się z najnowszymi rankingami. Osobno umieszczono punkty za msze święte tygodniowe i niedzielne, a osobno policzone są obecności na nabożeństwach różańcowych. Gratuluję wytrwałym i zarazem dziękuję za piękne świadectwo wobec innych, a przede wszystkim za modlitwę.

Więcej