Kronika
Prezent od Dzieciątka
(2010-12-27)

Widać ministranci naszej parafii byli dostatecznie grzeczni, ponieważ okazało się, że znaleziono dla nich kolejny prezent od Dzieciątka. Służba liturgiczna otrzymała najnowszą konsolę XBOX 360. To jeszcze nie wszystko! Dodatkowo zawiera ona sensor KINECT!  Od tej pory ministranckie salki wzbogacone zostały o kolejną super – mega atrakcję! Pierwszych chętnych, którzy chcą przetestować najnowszą konsolę oraz tych ministrantów, którzy często odwiedzają naszą stronę, zapraszamy w najbliższy czwartek o godz. 9.30 do salek.

Więcej
Życzenia świąteczne
(2010-12-25)

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Wam Drodzy Kandydaci, Ministranci Młodsi i Starsi, Lektorzy i Kantorzy, Animatorzy, aby Jezus, Który przyszedł na świat z miłości do człowieka wyciągnął nad Wami swoją błogosławiącą dłoń.

Więcej
Spotkanie świąteczne
(2010-12-21)

Zapraszamy na spotkanie świąteczne, które już 23 grudnia br. (czwartek) o godz. 10.00.  Program spotkania przedstawia się następująco: 9.30 – okazja do przedświątecznej spowiedzi - tylko dla ministrantów w Sali Parafialnej. O 10.00 rozpoczęcie wspólną modlitwą przygotowaną przez ministrantów, błogosławieństwo opłatków i składanie życzeń.

Więcej
Pomoc w dekoracji
(2010-12-18)

Ministrantów z gimnazjum, starszych i animatorów zapraszam w poniedziałek 20 grudnia o godz. 19.00 do pomocy przy dekoracji Jasełkowej. Spotkanie przy probostwie o 19.00 (od strony garaży) następnie przejście do Szkoły Podstawowej numer 13. Proszę zabrać „gorsze” ubranie.

Więcej
"Heroldy w komżach"
(2010-12-17)

Zapraszam Wszystkich ministrantów do zapoznania się z najnowszym numerem Małego Gościa Niedzielnego, w którym szczególnie polecamy wypowiedź naszego ministranta Patryka Paszko. Tekst wraz ze zdjęciem został umieszczony w artykule: „Heroldy w komżach”. Ponadto zdjęcie Patryka ozdabia okładkę styczniowego numeru MGN oraz można je znaleźć w wydaniu internetowym na www.malygosc.pl

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 7
Ilość odwiedzin: 3483491