Kronika
Zbliżające się terminy...
(2011-02-13)

Pomimo tego, że do Wielkiego Postu jeszcze daleko, proszę ministrantów o zarezerwowanie sobie dwóch ważnych terminów w swoich kalendarzach. Pierwszy dotyczy wielkopostnych rekolekcji dla ministrantów naszej parafii, które odbędą się w dniach od 21 do 23 marca br. Drugi dotyczy Dekanalnego Dnia Skupienia, który odbędzie się w naszym sanktuarium 26 marca br.

Więcej
Spotkanie przed remontem
(2011-02-11)

Zapraszam ojców ministrantów pragnących pomóc w odnawianiu salek na spotkanie organizacyjne w najbliższą niedzielę – 13 lutego o godz. 18.00. Chcemy ocenić zakres czekających nas prac i sensownie podzielić siły oraz możliwości czasowe pracujących. Chcemy sprawdzić również jakim sprzętem do malowania dysponujemy, aby wszystko dobrze przygotować!

Więcej
Najbliższa zbiórka
(2011-02-09)

Na najbliższą zbiórkę przygotowującą nas do wyjazdu do Francji, proszę ministrantów o przyniesienie swoich danych osobowych lub sprawdzenie ich poprawności. Przede wszystkim zależy na numerze paszportu lub dowodu osobistego oraz numerze Pesel.

Więcej
Parafialna Adoracja
(2011-02-06)

Zapraszam ministrantów na adorację Najświętszego Sakramentu w przyszłą środę przez cały dzień. Raz w roku każda parafia archidiecezji ma wyznaczony dzień adoracyjny. Dla naszej parafii przypada on w środę 16 lutego każdego roku. W zakrystii wywieszona jest lista na którą możemy zapisać gotowość adoracji Najświętszego Sakramentu w danej godzinie. Zapisujmy się najpierw pojedynczo, by zapełnić wszystkie godziny. Czas trwania adoracji to pół godziny.

Więcej
Zdjęcia i konkurs
(2011-02-04)

Zachęcam wszystkich ministrantów do zabrania zdjęcia grupowego naszej wspólnoty, które zostało wykonane w uroczystość patronalną św. Tarsycjusza. Zdjęcia umieszczone zostały na gazetce ministranckiej w zakrystii. Niech są przypomnieniem każdej osoby, którą Pan Bóg postawił na naszej życiowej drodze.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 9
Ilość odwiedzin: 3483502