Kronika
Pogrzeb Józefa Kocurka
(2011-02-28)

Zmarł pan Józef Kocurek wiceprezydent miasta Katowice. Ministranci znają go m.in. z tego, że brał udział w uroczystościach kościelnych w stroju śląskim. Jego pogrzeb odbędzie się w najbliższy czwartek, 3 marca o godz. 12.00 w kościele. Zmarłego otoczmy naszą modlitwą. Spodziewamy się dużej liczby uczestników pogrzebu. Trzeba również „obsadzić” wiele dodatkowych funkcji podczas Mszy żałobnej i procesji na cmentarz (m.in. tuby).

Więcej
"Magiczny" klucz
(2011-02-25)

W szufladzie ks. opiekuna, do której dajemy karteczki z podpisami osób służących na nabożeństwach i mszach świętych znajduje się klucz do ministranckich kontenerów na makulaturę i butelki plastikowe. 

Więcej
Asysta w I czwartek
(2011-02-24)

Zapraszam, aby zapisywać się na listę posług podczas Mszy świętej w I czwartek miesiąca. Lista jest dostępna w zakrystii. Bardzo proszę by brać odpowiedzialność za zapisy!

Więcej
Podział na grupy na zbiórkach
(2011-02-21)

Zapraszam do zapoznania się z podziałem na grupy obowiązującym podczas sobotnich zbiórek. W mniejszym gronie możemy więcej się nauczyć i przyswoić wiadomości - warto z tego skorzystać. W przypadku pytań dotyczących liturgii, służby czy w ogólności ministranctwa pytamy najpierw swojego animatora i z nim oraz grupą próbujemy rozwiązywać bieżące sprawy. Życzę wszystkim ministrantom owocnych spotkań.

Więcej
Malujemy i sprzątamy...
(2011-02-15)

Salki ministranckie powoli zmieniają swoje oblicze na lepsze… Aby miały pełny blask zapraszam kochane mamy do pomocy przy sprzątaniu w najbliższy czwartek i piątek od godziny 16.00. Warto zabrać z domu jakieś ścierki bo z pewnością się przydają.  Ministrantów, którzy chcą pomóc w najbliższych dniach przy pracach porządkowych proszę o szybki kontakt.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 5
Ilość odwiedzin: 3483561