Kronika
Relacja z rekolekcji animatorskich...
(2011-03-21)

Czas wielkopostnych rekolekcji dla animatorów już za nami. Prezentujemy relację z tego wydarzenia opisaną przez Franciszka Cebulę – orzeskiego animatora. W galerii zdjęć najnowsze fotografie z tego wydarzenia wykonane przez jastrzębskiego ministranta Adriana Sawko.  Niech blisko 200 fotografii będzie namiastką atmosfery i wydarzeń dziejących się w Chwałowicach. Wszystkim Animatorom grup oraz Uczestnikom z serca dziękujemy i mamy nadzieję zobaczyć się ponownie!

Więcej
Rekolekcje dla ministrantów naszej parafii
(2011-03-18)

Zachęcam do udziału w rekolekcjach wielkopostnych dla Służby Liturgicznej naszej parafii! Codzienny program poranny oraz poniedziałkowy wieczór przeznaczony jest dla wszystkich ministrantów, a spotkania o 19.00 we wtorek i środę dla ministrantów z gimnazjum i starszych. Niech te Rekolekcje będą dodatkowym aktem pokutno – wynagradzającym Bogu za nasze grzechy i zaniedbania.

Więcej
Wielkopostna modlitwa przed i po służeniu
(2011-03-12)

Wraz z rozpoczęciem Wielkiego Postu w Środę Popielcową Msze święte rozpoczynamy i kończymy nową modlitwą przed i po służeniu przygotowaną specjalnie na ten okres. Zachęcam ministrantów do zapoznania się z jej treścią, zwłaszcza młodszych ministrantów, abyśmy mogli pięknie chwalić nią Pana Boga. Warto nie tylko ją przeczytać, ale przede wszystkim przmyśleć!

Więcej
Nabożeństwa wielkopostne
(2011-03-09)

Zapraszamy  wszystkich ministrantów na nabożeństwa wielkopostne: Drogę Krzyżową i Gorzkie Żale. Szczególnymi naszymi reprezentantami niech będą ministranci należący do grup niedzielnych wg poniższego porządku.
Droga Krzyżowa piątki godz.17.00 i 18.30
Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele godz. 16.00.

Więcej
Rozpoczynamy Wielki Post
(2011-03-06)

W najbliższą środę 9 marca rozpoczynamy Wielki Post – czas pokuty i nawrócenia. W Środę Popielcową zapraszamy na Msze święte z obrzędem posypywania głów popiołem o godz. 6.30, 8.00, 16.30, 18.00 i 20.00.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 4397489