Kronika
Parafialna Adoracja
(2011-02-06)

Zapraszam ministrantów na adorację Najświętszego Sakramentu w przyszłą środę przez cały dzień. Raz w roku każda parafia archidiecezji ma wyznaczony dzień adoracyjny. Dla naszej parafii przypada on w środę 16 lutego każdego roku. W zakrystii wywieszona jest lista na którą możemy zapisać gotowość adoracji Najświętszego Sakramentu w danej godzinie. Zapisujmy się najpierw pojedynczo, by zapełnić wszystkie godziny. Czas trwania adoracji to pół godziny.

Więcej
Zdjęcia i konkurs
(2011-02-04)

Zachęcam wszystkich ministrantów do zabrania zdjęcia grupowego naszej wspólnoty, które zostało wykonane w uroczystość patronalną św. Tarsycjusza. Zdjęcia umieszczone zostały na gazetce ministranckiej w zakrystii. Niech są przypomnieniem każdej osoby, którą Pan Bóg postawił na naszej życiowej drodze.

Więcej
Święto Ofiarowania Pańskiego 2 luty
(2011-01-30)

Serdecznie zapraszam ministrantów 2 lutego w święto Ofiarowania Pańskiego zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej na Msze święte, które zostaną odprawione o godz. 6.30, 8.00, 16.30 i 18.00. Przynieśmy ze sobą świece, bo będą święcone gromnice.

Więcej
Msza i spotkanie w I czwartek
(2011-01-27)

Zapraszam, aby zapisywać się na listę posług podczas Mszy świętej w I czwartek miesiąca. Lista dostępna jest w zakrystii. Bardzo proszę by brać odpowiedzialność za zapisy, aby nie zdarzały się sytuacje, że ktoś zapisuje się, a potem nie przychodzi lub nie podejmuje funkcji.

Więcej
Korzystajmy z ferii....
(2011-01-25)

W najbliższą sobotę zamiast zbiórki można pograć na salkach na Xboxie. Warto skorzystać z czasu wolnego, który oferują ferie – bo nie zostało go zbyt wiele… Start w sobotę 29 stycznia o godz. 9.00!!!

Więcej