Kronika
Podział na grupy na zbiórkach
(2011-02-21)

Zapraszam do zapoznania się z podziałem na grupy obowiązującym podczas sobotnich zbiórek. W mniejszym gronie możemy więcej się nauczyć i przyswoić wiadomości - warto z tego skorzystać. W przypadku pytań dotyczących liturgii, służby czy w ogólności ministranctwa pytamy najpierw swojego animatora i z nim oraz grupą próbujemy rozwiązywać bieżące sprawy. Życzę wszystkim ministrantom owocnych spotkań.

Więcej
Malujemy i sprzątamy...
(2011-02-15)

Salki ministranckie powoli zmieniają swoje oblicze na lepsze… Aby miały pełny blask zapraszam kochane mamy do pomocy przy sprzątaniu w najbliższy czwartek i piątek od godziny 16.00. Warto zabrać z domu jakieś ścierki bo z pewnością się przydają.  Ministrantów, którzy chcą pomóc w najbliższych dniach przy pracach porządkowych proszę o szybki kontakt.

Więcej
Zbliżające się terminy...
(2011-02-13)

Pomimo tego, że do Wielkiego Postu jeszcze daleko, proszę ministrantów o zarezerwowanie sobie dwóch ważnych terminów w swoich kalendarzach. Pierwszy dotyczy wielkopostnych rekolekcji dla ministrantów naszej parafii, które odbędą się w dniach od 21 do 23 marca br. Drugi dotyczy Dekanalnego Dnia Skupienia, który odbędzie się w naszym sanktuarium 26 marca br.

Więcej
Spotkanie przed remontem
(2011-02-11)

Zapraszam ojców ministrantów pragnących pomóc w odnawianiu salek na spotkanie organizacyjne w najbliższą niedzielę – 13 lutego o godz. 18.00. Chcemy ocenić zakres czekających nas prac i sensownie podzielić siły oraz możliwości czasowe pracujących. Chcemy sprawdzić również jakim sprzętem do malowania dysponujemy, aby wszystko dobrze przygotować!

Więcej
Najbliższa zbiórka
(2011-02-09)

Na najbliższą zbiórkę przygotowującą nas do wyjazdu do Francji, proszę ministrantów o przyniesienie swoich danych osobowych lub sprawdzenie ich poprawności. Przede wszystkim zależy na numerze paszportu lub dowodu osobistego oraz numerze Pesel.

Więcej