Kronika
Droga Krzyżowa w Bogucicach
(2011-04-06)

W najbliższy piątek 8 kwietnia br. zapraszam całą Służbę Liturgiczną do udziału w Drodze Krzyżowej ulicami naszej parafii. Nie będzie wtedy Drogi Krzyżowej dla dzieci po Mszy św. szkolnej.

Więcej
Wyjazd na Basen
(2011-03-31)

Na zaproszenie Dzieci Maryi wybieramy się na wycieczkę do Aqua Parku „Nemo” w dniu  9 kwietnia br. Zabieramy ze sobą 2 bilety autobusowe na dwa miasta (Aqua Park znajduję się w Dąbrowie Górniczej) strój kąpielowy, ręcznik, „suchy prowiant i mokre picie”  oraz dużo dobrego humoru!

Więcej
Msza w intencji powołań
(2011-03-27)

Serdecznie zapraszam na Mszę świętą z okazji I czwartku miesiąca – 31 marca o godz. 18.00. (data I czwartku uzależniona jest zawsze od I piątku miesiąca i może się zdarzyć - tak jak w tym miesiącu - że wypadnie jeszcze w „starym” miesiącu). Wyjątkowo tego dnia nie będzie spotkania dla rodziców na salkach.

Dekanalny Dzień Skupienia
(2011-03-23)

Serdecznie zapraszam Wszystkich Ministrantów na Dekanalny Dzień Skupienia, który odbędzie się już w najbliższą sobotę, 26 marca w godzinach od 10.00 do 14.30 w naszym sanktuarium. (tego dnia nie ma zbiórki o godz. 9.00)

Więcej
Relacja z rekolekcji animatorskich...
(2011-03-21)

Czas wielkopostnych rekolekcji dla animatorów już za nami. Prezentujemy relację z tego wydarzenia opisaną przez Franciszka Cebulę – orzeskiego animatora. W galerii zdjęć najnowsze fotografie z tego wydarzenia wykonane przez jastrzębskiego ministranta Adriana Sawko.  Niech blisko 200 fotografii będzie namiastką atmosfery i wydarzeń dziejących się w Chwałowicach. Wszystkim Animatorom grup oraz Uczestnikom z serca dziękujemy i mamy nadzieję zobaczyć się ponownie!

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 6
Ilość odwiedzin: 3483590