Kronika
Msza w intencji powołań
(2011-03-27)

Serdecznie zapraszam na Mszę świętą z okazji I czwartku miesiąca – 31 marca o godz. 18.00. (data I czwartku uzależniona jest zawsze od I piątku miesiąca i może się zdarzyć - tak jak w tym miesiącu - że wypadnie jeszcze w „starym” miesiącu). Wyjątkowo tego dnia nie będzie spotkania dla rodziców na salkach.

Dekanalny Dzień Skupienia
(2011-03-23)

Serdecznie zapraszam Wszystkich Ministrantów na Dekanalny Dzień Skupienia, który odbędzie się już w najbliższą sobotę, 26 marca w godzinach od 10.00 do 14.30 w naszym sanktuarium. (tego dnia nie ma zbiórki o godz. 9.00)

Więcej
Relacja z rekolekcji animatorskich...
(2011-03-21)

Czas wielkopostnych rekolekcji dla animatorów już za nami. Prezentujemy relację z tego wydarzenia opisaną przez Franciszka Cebulę – orzeskiego animatora. W galerii zdjęć najnowsze fotografie z tego wydarzenia wykonane przez jastrzębskiego ministranta Adriana Sawko.  Niech blisko 200 fotografii będzie namiastką atmosfery i wydarzeń dziejących się w Chwałowicach. Wszystkim Animatorom grup oraz Uczestnikom z serca dziękujemy i mamy nadzieję zobaczyć się ponownie!

Więcej
Rekolekcje dla ministrantów naszej parafii
(2011-03-18)

Zachęcam do udziału w rekolekcjach wielkopostnych dla Służby Liturgicznej naszej parafii! Codzienny program poranny oraz poniedziałkowy wieczór przeznaczony jest dla wszystkich ministrantów, a spotkania o 19.00 we wtorek i środę dla ministrantów z gimnazjum i starszych. Niech te Rekolekcje będą dodatkowym aktem pokutno – wynagradzającym Bogu za nasze grzechy i zaniedbania.

Więcej
Wielkopostna modlitwa przed i po służeniu
(2011-03-12)

Wraz z rozpoczęciem Wielkiego Postu w Środę Popielcową Msze święte rozpoczynamy i kończymy nową modlitwą przed i po służeniu przygotowaną specjalnie na ten okres. Zachęcam ministrantów do zapoznania się z jej treścią, zwłaszcza młodszych ministrantów, abyśmy mogli pięknie chwalić nią Pana Boga. Warto nie tylko ją przeczytać, ale przede wszystkim przmyśleć!

Więcej