Kronika
Kupujemy Małego Gościa Niedzielnego...
(2011-05-11)

„Na zbiórki przynoszą plastikowe butelki i gazety. A w listopadzie, w dniu św. Tarsycjusza urządzają prawdziwy pokaz fajerwerków”. No cóż…. Stało się… Napisali o nas w Małym Gościu Niedzielnym. Jest co poczytać i co oglądać… Część tekstu prezentuję w rozwinięciu, a do przeczytania całości odsyłam do MGN do numeru czerwcowego…

Więcej
Nabożeństwa majowe...
(2011-05-03)

Zapraszam Wszystkich ministrantów do udziału w nabożeństwach majowych. Codziennie po Mszy świętej wieczornej oraz w soboty, niedziele i święta o godz. 16.30. Starajmy się rozbudzać w sobie pobożność maryjną, a jako ministranci z  parafii sanktuaryjnej szczególnie za to jesteśmy odpowiedzialni.

Więcej
I czwartek - Msza, majowe i spotkanie...
(2011-05-02)

W I czwartek miesiąca maja o godz. 18.00 odprawimy Mszę św. o powołania kapłańskie i zakonne, na którą zapraszamy ministrantów, lektorów, rodziców i rodzeństwo służby liturgicznej, a także rodziny kapłanów, kleryków i sióstr zakonnych. Po Mszy świętej odprawimy nabożeństwo majowe.

Więcej
Nazdzwyczajna zbiórka, sesja fotograficzna i zajączek...
(2011-05-01)

Zapraszam Wszystkich ministrantów na wyjątkową zbiórkę specjalną w najbliższy poniedziałek 2 maja o godz. 9.00! Koniecznie zabieramy swoje komże lub alby. Spotkamy się redaktorami „Małego Gościa Niedzielnego”, którzy chcą zrobić kilka zdjęć oraz porozmawiać z Wami na temat służby ministranckiej. Może właśnie Ty znajdziesz się w Małogościowym artykule?

Więcej
Litania do błgosławionego Jana Pawła II
(2011-04-30)

Dziękujemy papieżowi, że swojego poprzednika Jana Pawła II wyniesie do chwały ołtarza. Jako ministranci chcemy pamiętać w modlitwie o Benedykcie XVI. Dziękujemy Bogu, że postawił Go za sterem piotrowej łodzi, aby bezpiecznie wiódł nas do portu, jakim jest niebo. Dziękujemy za Jego posługę i prosimy Boga nieustannie, by dodawał Mu odwagi, siły i zdrowia do tej trudnej służby!

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 5
Ilość odwiedzin: 4397556