Kronika
Podziękowania
(2011-04-24)

Drodzy ministranci! Dziękuję serdecznie za Wasze wielkie zaangażowanie w Służbę Bożą w Triduum Paschalnym! Wiele pracy, poświęconego czasu, przygotowań i starań by pomóc sobie i innym w przeżywaniu najważniejszych tajemnic naszej wiary.

Więcej
Życzenia świąteczne
(2011-04-23)

A L L E L U J A ! Chrystus zmartwychwstał!  W Wielkanocną Uroczystość z nową mocą zabrzmi ten okrzyk, niosąc nam przesłanie NADZIEI – bo Chrystus pokonał śmierć i Zmartwychwstały żyje pośród nas. W Nim jest nadzieja chwały. Z Nim możemy przezwyciężyć każdy lęk, każdą trudność i osiągnąć  prawdziwe szczęście.

Więcej
Zbiórki w Triduum Paschalne
(2011-04-19)

21 kwietnia 2011 r. godz. 9.00
W Wielki Czwartek w kościele o godz. 9.00 odbędzie się próba dla osób biorących udział w obrzędzie obmycia nóg. Zapraszam wybranych kandydatów, ministrantów posługujących i wnoszących ławki. Zbiórka dla pozostałych ministrantów odbędzie się o godz. 9.30 w kościele.

Więcej
Nowa lista z punktami...
(2011-04-18)

W zakrystii znalazła się lista z najnowszą marcową punktacją. Zachęcam do zapoznania się z najnowszymi rankingami. Gratulujemy Krzysiowi Gawlikowi, który został ministrantem miesiąca zdobywając 34 punkty. Innym ministrantom niewiele brakowało do magicznej liczby 34.

Więcej
I miejsce w rozgrywkach dekanalnych!
(2011-04-17)

Z radością informujemy, że w ministranckich rozgrywkach dekanalnych, które odbyły się 16 kwietnia br. w Murckach nasza bogucicka drużyna ze szkoły podstawowej zdobyła I miejsce.

Więcej