Kronika
Osobiste wspomnienie o ustanowieniu...
(2011-05-22)

„Tirli, tirli! Tirli, tirli!” Odzywa się głos budzika, obwieszczający wybicie godziny siódmej trzydzieści. Wyłączam go szybko, bo i tak już nie spałem. Oczy miałem utkwione w leżącym na szafce krzyżu animatorskim, to właśnie dziś będę miał zaszczyt nosić go po raz pierwszy! Zrywam się więc z łóżka, tak,  jakby od tego zależało to czy zostanę dzisiaj animatorem. Potem sprawy toczą się swoim zwykłym torem: modlitwa, śniadanie, toaleta. Już elegancki,  biegnę do kościoła po albę i pas.

Więcej
Ustanowienie nowych animatorów i kandydatów
(2011-05-21)

Chcemy bardzo serdecznie pogratulować Kamilowi Perzanowskiemu, Adrianowi Fiszerowi oraz Radkowi Pawluczukowi, którzy dzisiaj w krypcie katowickiej Katedry Chrystusa Króla zostali ustanowieni kandydatami na animatora oraz Ryśkowi Szymikowi, Łukaszowi Potockiemu i Sebastianowi Nowakowi, którzy zostali pełnoprawnymi animatorami.

Więcej
Nowa "pomocna" zakładka...
(2011-05-17)

Na naszej stronie ministranckiej, w dziale "Służba" pojawiła się nowa zakładka „Mogę pomóc”. Tam znajdziemy wiadomości poważniejszych spraw, które czekają nas przed, w trakcie lub po Festynie.

Więcej
Paryż sie zbliża....
(2011-05-16)

Odsyłam do zakładki „Francja”, gdzie pojawiły się już najnowsze informacje na temat aktualnych cen w Paryżu. Wiadomości te pomogą dobrać odpowiednio indywidualny budżet na kieszonkowe podczas wyjazdu do Francji. Przeznaczone są przede wszystkim dla tych, którzy nie byli na ostatnim spotkaniu z rodzicami z okazji I czwartku miesiąca.

Więcej
Przygotowania do Festynu....
(2011-05-14)

Zapraszam ministrantów do czynnego włączenia się w przygotowania do Festynu Parafialnego, który już 4 czerwca br. Zabawa na farskim placu planowana jest wstępnie od 13.00 do 19.00. W najbliższym czasie będziemy coraz bardziej uchylać rąbka tajemnicy…

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 5
Ilość odwiedzin: 4359910