Kronika
I miejsce w rozgrywkach dekanalnych!
(2011-04-17)

Z radością informujemy, że w ministranckich rozgrywkach dekanalnych, które odbyły się 16 kwietnia br. w Murckach nasza bogucicka drużyna ze szkoły podstawowej zdobyła I miejsce.

Więcej
Urodziny ks. Marcina
(2011-04-16)

Z okazji urodzin życzymy księdzu Marcinowi Syzdkowi obfitości Bożych łask i darów. Wiele zapału i entuzjazmu z pełnienia Bożej posługi. Niech Matka Najświętsza ma Cię pod swoim płaszczem opieki!

Więcej
Rocznica Święceń Ks. Proboszcza
(2011-04-15)

Księdzu Proboszczowi Janowi Morcinkowi - jako ministranci parafii - składamy najlepsze życzenia z okazji 35 rocznicy świeceń kapłańskich, która przypada w piątek 15 kwietnia br. Życzymy Mu opieki Bożej na każdy dzień, aby Matka Najświętsza, którą szczególnie czci w naszej parafii jako Panią Bogucką wypraszała dla Niego potrzebne łaski.

Więcej
Opis Męki Pańskiej
(2011-04-14)

Przedstawiam harmonogram czytania opisu Męki Pańskiej na mszach świętych w Niedzielę Palmową 17 kwietnia br. Przypominam objasnienia znaków w tekście: + Słowa Jezusa (miejsce przewodniczenia); E – Ewangelista (ambona), I – słowa pojedynczych osób (przy ołtarzu), T – słowa tłumu (przy ołtarzu).

Więcej
Rozgrywki dekanalne
(2011-04-12)

W najbliższą sobotę 16 kwietnia odbędą się rozgrywki dekanalne w Zespole Szkół nr 2 w Murckach o godz. 10.00. Tego dnia nie będzie zbiórki ministrantów na salkach. Najbliższa zbiórka będzie miała miejsce w Wielki Czwartek o godz. 9.00 w bibliotece.

Więcej