Kronika
Co jeszcze na festynie???
(2011-05-29)

Oprócz występów na scenie, dmuchanych zamków, loterii i koła fortuny na odwiedzających czeka wiele dodatkowych atrakcji. W rozwinięciu wiadomości przedstawiamy niektóre z nich. Wszystko to już w najbliższą sobotę 4 czerwca!

Więcej
Atrakcje festynowe 4 czerwca br.
(2011-05-27)

Już 4 czerwca - w sobotę przed odpustem - zapraszamy na parking przy probostwie na II Farski Festyn!!! Tego nie można przegapić! Oprócz bogatego programu na scenie zapraszamy do stoisk rozmieszczonych na placu kościelnym. A co nas czeka??? Przeczytajcie sami…

Więcej
Program Festynu 4 czerwca br.
(2011-05-26)

Festyn parafialny zbliża się wielkimi krokami. Do 4 czerwca zostało już niewiele czasu, warto więc zacząć uchylać rąbka tajemnicy. Dzisiaj prezentujemy program farskiej biesiady organizowanej po raz drugi przez ministrantów i ich rodziców. W najbliższym czasie przedstawimy kolejne ważne szczegóły. Już teraz rezerwujcie czas i zapraszajcie bliskich i znajomych. Farorz zapraszo na kawa - 4 czerwca od 13.00!!!

Więcej
Podziękowania....
(2011-05-25)

Na ręce księdza Proboszcza wpłynęło oficjalne pismo z IKEI z podziękowaniami za włączenie się ministrantów w akcję „EKO DOMEK”. Koordynator ds. Ochrony Środowiska dziękuje nam za propagowanie segregacji surowców wtórnych.

Więcej
Osobiste wspomnienie o ustanowieniu...
(2011-05-22)

„Tirli, tirli! Tirli, tirli!” Odzywa się głos budzika, obwieszczający wybicie godziny siódmej trzydzieści. Wyłączam go szybko, bo i tak już nie spałem. Oczy miałem utkwione w leżącym na szafce krzyżu animatorskim, to właśnie dziś będę miał zaszczyt nosić go po raz pierwszy! Zrywam się więc z łóżka, tak,  jakby od tego zależało to czy zostanę dzisiaj animatorem. Potem sprawy toczą się swoim zwykłym torem: modlitwa, śniadanie, toaleta. Już elegancki,  biegnę do kościoła po albę i pas.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 3489524