Kronika
Kolejna porcja wiadomości...
(2011-05-30)

Dla tych, którym program festynowy niewiele mówi o osobach czy grupach występujących, przedstawiamy w rozwinięciu wiadomosci pełniejsze informacje o wykonawcach II Festynu Parafialnego. Nieustannie program jest ubogacany i nie wszystko da sie opisać i umieścić na stronie, dlatego co trzeba zrobić? Koniecznie przyjść, przyjechać, przyfrunąć, przypłynąć i zobaczyć wszystko na żywo!!!

Więcej
Co jeszcze na festynie???
(2011-05-29)

Oprócz występów na scenie, dmuchanych zamków, loterii i koła fortuny na odwiedzających czeka wiele dodatkowych atrakcji. W rozwinięciu wiadomości przedstawiamy niektóre z nich. Wszystko to już w najbliższą sobotę 4 czerwca!

Więcej
Atrakcje festynowe 4 czerwca br.
(2011-05-27)

Już 4 czerwca - w sobotę przed odpustem - zapraszamy na parking przy probostwie na II Farski Festyn!!! Tego nie można przegapić! Oprócz bogatego programu na scenie zapraszamy do stoisk rozmieszczonych na placu kościelnym. A co nas czeka??? Przeczytajcie sami…

Więcej
Program Festynu 4 czerwca br.
(2011-05-26)

Festyn parafialny zbliża się wielkimi krokami. Do 4 czerwca zostało już niewiele czasu, warto więc zacząć uchylać rąbka tajemnicy. Dzisiaj prezentujemy program farskiej biesiady organizowanej po raz drugi przez ministrantów i ich rodziców. W najbliższym czasie przedstawimy kolejne ważne szczegóły. Już teraz rezerwujcie czas i zapraszajcie bliskich i znajomych. Farorz zapraszo na kawa - 4 czerwca od 13.00!!!

Więcej
Podziękowania....
(2011-05-25)

Na ręce księdza Proboszcza wpłynęło oficjalne pismo z IKEI z podziękowaniami za włączenie się ministrantów w akcję „EKO DOMEK”. Koordynator ds. Ochrony Środowiska dziękuje nam za propagowanie segregacji surowców wtórnych.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 10
Ilość odwiedzin: 4254465