Kronika
Podziękowania...
(2011-06-07)

Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i organizację II Festynu Parafialnego. Animatorom, Lektorom i Ministrantom za wielkie serce i nieocenioną pomoc. Rodzicom i Rodzeństwu ministrantów za ciekawe inicjatywy i ofiarowane godziny na przygotowanie i prowadzenie biesiady. Wszystkim za sprawne sprzątanie.

Więcej
Zabawa i nagrody
(2011-06-03)

Kolejna odsłona kulisów festynu. Warto wspomnieć dzisiaj o głównych nagrodach w loterii fantowej i o obowiązujących zasadach. Każdy chętny może zaopatrzyć się w los w stoisku na placu festynowym lub u specjalnie oznaczonych ministrantów  przechadzających się pomiędzy stoiskami.

Więcej
Na chwałę Boga i pożytek ludzi...
(2011-06-02)

W niedzielę 5 czerwca zapraszamy na Odpust Parafialny. Już dzień wcześniej na zakończenie festynu Apel Maryjny ze świecami. Chcemy dziękować Bogu za wiele codziennych darów, które nam daje. Dlatego pójdymy razem na odpustowo procesyjo, by porządnie porzykać. Niech pogoda nikogo nie straszy.

Więcej
Festynowych wiadomości c.d.
(2011-06-01)

Jak wiemy w najbliższą sobotę 4 czerwca od 13.00 do 20.00 parafialna Biesiada. Gdy ktoś zgłodnieje będzie mógł rozpocząć „Ucztę Baltazara” prawdziwym festynowym rarytasem czyli sznitą chleba z fetem.

Więcej
I czwartek i spotkanie przed festynem...
(2011-05-31)

W najbliższy czwartek, 2 czerwca br. zapraszam na Mszę świętą z okazji I czwartku miesiąca. Pragniemy modlić się w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, zwłaszcza z naszej parafii. Po Eucharystii spotkanie rodziców i ministrantów przed festynem parafialnym.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 4259243