Kronika
I czwartek i spotkanie przed festynem...
(2011-05-31)

W najbliższy czwartek, 2 czerwca br. zapraszam na Mszę świętą z okazji I czwartku miesiąca. Pragniemy modlić się w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, zwłaszcza z naszej parafii. Po Eucharystii spotkanie rodziców i ministrantów przed festynem parafialnym.

Więcej
Kolejna porcja wiadomości...
(2011-05-30)

Dla tych, którym program festynowy niewiele mówi o osobach czy grupach występujących, przedstawiamy w rozwinięciu wiadomosci pełniejsze informacje o wykonawcach II Festynu Parafialnego. Nieustannie program jest ubogacany i nie wszystko da sie opisać i umieścić na stronie, dlatego co trzeba zrobić? Koniecznie przyjść, przyjechać, przyfrunąć, przypłynąć i zobaczyć wszystko na żywo!!!

Więcej
Co jeszcze na festynie???
(2011-05-29)

Oprócz występów na scenie, dmuchanych zamków, loterii i koła fortuny na odwiedzających czeka wiele dodatkowych atrakcji. W rozwinięciu wiadomości przedstawiamy niektóre z nich. Wszystko to już w najbliższą sobotę 4 czerwca!

Więcej
Atrakcje festynowe 4 czerwca br.
(2011-05-27)

Już 4 czerwca - w sobotę przed odpustem - zapraszamy na parking przy probostwie na II Farski Festyn!!! Tego nie można przegapić! Oprócz bogatego programu na scenie zapraszamy do stoisk rozmieszczonych na placu kościelnym. A co nas czeka??? Przeczytajcie sami…

Więcej
Program Festynu 4 czerwca br.
(2011-05-26)

Festyn parafialny zbliża się wielkimi krokami. Do 4 czerwca zostało już niewiele czasu, warto więc zacząć uchylać rąbka tajemnicy. Dzisiaj prezentujemy program farskiej biesiady organizowanej po raz drugi przez ministrantów i ich rodziców. W najbliższym czasie przedstawimy kolejne ważne szczegóły. Już teraz rezerwujcie czas i zapraszajcie bliskich i znajomych. Farorz zapraszo na kawa - 4 czerwca od 13.00!!!

Więcej