Kronika
Funkcje na Boże Ciało
(2011-06-20)

Na tablicach informacyjnych w zakrystii pojawiła się lista z funkcjami na Boże Ciało. Jest kilka wolnych miejsc, na które można się wpisywać. Wszelkie zmiany lub sugestie proszę zgłaszać do Sebastiana Nowaka, który przygotował podział posług i pełni tego dnia również funkcję ceremoniarza.

Więcej
Przygotowanie ołtarza na Boże Ciało
(2011-06-19)

Ministranci naszej parafii czynnie włączają się w budowę ołtarzy na Boże Ciało.  W tym roku będzie to drugi ołtarz pod hasłem: „Parafia domem wspólnoty”. Nasza brać ministrancka doskonale wpisuje się w ten temat. W środę wieczorem 22 czerwca br. rozpoczyna się budowa wspomnianego ołtarza. Zapraszamy chętnych rodziców i ministrantów do pomocy.

Więcej
Egzorcyzmy Anneliese Michel...
(2011-06-17)

W najbliższą niedzielę 19 czerwca o godz. 18.00 zapraszam starszych ministrantów z Gimnazjum oraz lektorów i animatorów do obejrzenia dokumentu dotyczącego egzorcyzmów niemieckiej dziewczyny Anneliese Michel.

Więcej
Sprzątanie salek...
(2011-06-16)

W najbliższą sobotę po zbiórce zapraszam ministrantów starszych i animatorów do gruntownych porządków na salkach. Po festynie zostało jeszcze wiele pracy, dlatego jest co robić!

Więcej
Karty na wyjazd do Francji
(2011-06-14)

Ministranci, którzy nie odebrali kart na wyjazd do wypełnienia przez Rodziców proszeni są o jak najpilniejszy kontakt z księdzem opiekunem. Wypełnione karty składamy w nieprzekraczalnym terminie do niedzieli 19 czerwca br. do szuflady księdza w zakrystii.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 8
Ilość odwiedzin: 4359957