Kronika
Jubileusz Sióstr Jadwiżanek
(2011-06-08)

W najbliższą sobotę 11 czerwca br. w naszym sanktuarium Siostry Jadwiżanki będą świętować jubileusz 125 lat posługi w sierocińcu im. Leopolda Markiefki w Bogucicach. Uroczysta Msza św. zostanie odprawiona o godz. 10.00. Przewodniczył jej będzie ks. biskup Józef Kupny. Do udziału w tej Eucharystii zapraszamy wszystkich ministrantów.

Więcej
Podziękowania...
(2011-06-07)

Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i organizację II Festynu Parafialnego. Animatorom, Lektorom i Ministrantom za wielkie serce i nieocenioną pomoc. Rodzicom i Rodzeństwu ministrantów za ciekawe inicjatywy i ofiarowane godziny na przygotowanie i prowadzenie biesiady. Wszystkim za sprawne sprzątanie.

Więcej
Zabawa i nagrody
(2011-06-03)

Kolejna odsłona kulisów festynu. Warto wspomnieć dzisiaj o głównych nagrodach w loterii fantowej i o obowiązujących zasadach. Każdy chętny może zaopatrzyć się w los w stoisku na placu festynowym lub u specjalnie oznaczonych ministrantów  przechadzających się pomiędzy stoiskami.

Więcej
Na chwałę Boga i pożytek ludzi...
(2011-06-02)

W niedzielę 5 czerwca zapraszamy na Odpust Parafialny. Już dzień wcześniej na zakończenie festynu Apel Maryjny ze świecami. Chcemy dziękować Bogu za wiele codziennych darów, które nam daje. Dlatego pójdymy razem na odpustowo procesyjo, by porządnie porzykać. Niech pogoda nikogo nie straszy.

Więcej
Festynowych wiadomości c.d.
(2011-06-01)

Jak wiemy w najbliższą sobotę 4 czerwca od 13.00 do 20.00 parafialna Biesiada. Gdy ktoś zgłodnieje będzie mógł rozpocząć „Ucztę Baltazara” prawdziwym festynowym rarytasem czyli sznitą chleba z fetem.

Więcej