Kronika
Paryż kojarzy mi się z....
(2011-07-14)

Przedstawiamy ciąg dalszy wypowiedzi ministrantów na temat pobytu we Francji. Przeczytajmy co odpowiedzili na zadane pytanie: "Paryż kojarzy mi się z...". No właśnie z czym??? A Wam z czym się kojarzy?

Więcej
Wspomnienia z Francji...
(2011-07-13)

W Bogucicach wiele mówi się o wyjeździe ministrantów do Paryża. Warto więc wczytać się w ich szalone wspomnienia. Tyle ile było osób, tyle osobistych wrażeń,  historii i przeżyć. Poniżej przytaczamy niektóre z nich prawie w oryginalnej pisowni i składni. Zachęcamy do lektury. Dzisiaj pierwsza część, w kolejnych dniach następne… :)

Więcej
Odbieramy zapomniane rzeczy...
(2011-07-11)

Ministranci, którzy zostawili w autobusie swoje rzeczy (koszulki, czapeczki, spodenki), a także paszporty, dowody osobiste, noże, otwieracze do konserw, ścierki i pieniądze, będą mogli je odebrać na najbliższej zbiórce.  Można też je zabrać w innym dogodnym terminie po uzgodnieniu z księdzem.

Więcej
Podziękowania za wyjazd...
(2011-07-09)

Dzięki serdeczne za wspólny udany wyjazd do Francji! Za odwiedzanie paryskich miejsc, które z pewnością na długo pozostaną w naszej pamięci: Wieża Eiflla, Sacre Coeur, Notre Dame, rue du Bac - Cudwony Medalik, muzeum pefum Fragonard, statek na Sekwanie, Montmartre i oczywiście Asterix Park, Walt Disney Studios i Disnayland oraz Disney Village z kolacją i spektaklem Buffalo Bill`s Wild West  - show. Wyjazd nie byłby tak udany gdyby nie każdy z uczestników, dlatego wielkie wyrazy wdzieczności dla Wszystkich małych i dużych podróżników!

Więcej
Służba wakacyjna
(2011-06-23)

Według grup niedzielnych i służby tygodniowej służymy do niedzieli 26 czerwca włącznie. Na dalszą służbę zapisujemy się na plany wakacyjne umieszczone w zakrystii. Staramy się w pierwszej kolejności uzupełniać pola puste, a potem dopiero dopisywać się do kolegów.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 4359999