Kronika
Francuskie jedzenie jest...
(2011-07-15)

Dzisiaj ministranci wypowiedzą się na temat francuskiego jedzenia. Gratulujemy szczególnie tym, którzy zdecydowali się skosztować ślimaków, żabich udek czy innych specjałów i mogli stać się ekspertami w porównywaniu kuchni polskiej i francuskiej.

Więcej
Paryż kojarzy mi się z....
(2011-07-14)

Przedstawiamy ciąg dalszy wypowiedzi ministrantów na temat pobytu we Francji. Przeczytajmy co odpowiedzili na zadane pytanie: "Paryż kojarzy mi się z...". No właśnie z czym??? A Wam z czym się kojarzy?

Więcej
Wspomnienia z Francji...
(2011-07-13)

W Bogucicach wiele mówi się o wyjeździe ministrantów do Paryża. Warto więc wczytać się w ich szalone wspomnienia. Tyle ile było osób, tyle osobistych wrażeń,  historii i przeżyć. Poniżej przytaczamy niektóre z nich prawie w oryginalnej pisowni i składni. Zachęcamy do lektury. Dzisiaj pierwsza część, w kolejnych dniach następne… :)

Więcej
Odbieramy zapomniane rzeczy...
(2011-07-11)

Ministranci, którzy zostawili w autobusie swoje rzeczy (koszulki, czapeczki, spodenki), a także paszporty, dowody osobiste, noże, otwieracze do konserw, ścierki i pieniądze, będą mogli je odebrać na najbliższej zbiórce.  Można też je zabrać w innym dogodnym terminie po uzgodnieniu z księdzem.

Więcej
Podziękowania za wyjazd...
(2011-07-09)

Dzięki serdeczne za wspólny udany wyjazd do Francji! Za odwiedzanie paryskich miejsc, które z pewnością na długo pozostaną w naszej pamięci: Wieża Eiflla, Sacre Coeur, Notre Dame, rue du Bac - Cudwony Medalik, muzeum pefum Fragonard, statek na Sekwanie, Montmartre i oczywiście Asterix Park, Walt Disney Studios i Disnayland oraz Disney Village z kolacją i spektaklem Buffalo Bill`s Wild West  - show. Wyjazd nie byłby tak udany gdyby nie każdy z uczestników, dlatego wielkie wyrazy wdzieczności dla Wszystkich małych i dużych podróżników!

Więcej