Kronika
Najblizsza zbiórka!
(2011-08-23)

Wszystkich ministrantów którzy istnieją w naszej parafii lub pojawią się do najbliższej soboty zapraszam na zbiórkę o godz. 9.00. Kończy się czas wakacji i czas zabierać się do solidnej roboty! Zatem najbliższa sobota 27 VIII o godz. 9.00!!!

Archidiecezjalna Pielgrzymka Ministrantów
(2011-08-12)

30 sierpnia br. odbędzie się Archidiecezjalna Pielgrzymka Ministrantów do katedry Chrystusa Króla w Katowicach. Jako bogucicka służba liturgiczna wybieramy się na to wydarzenie. Zabieramy odpowiednie stroje liturgiczne w kolorze czerwonym. Wyjście i zbiórka o godz. 8.00 z parkingu przy probostwie. (więcej szczegółów zostanie wkrótce podanych).

Więcej
Zbiórki w sierpniu
(2011-07-28)

Zapraszam na zbiórki w drugim miesiącu wakacji w soboty: 6 sierpnia o godz. 10.00 i 20 sierpnia o godz. 10.00. Na zbiórkach prowadzonych przez Animatorów
(odpowiedzialny Sebastian Nowak) będzie możliwość zapisania się na służbę w miesiącu sierpniu oraz skorzystać z gier i zabaw w naszych salkach. Serdecznie zapraszam!!!

Więcej
Zapisy wakacyjne
(2011-07-24)

Zapisujmy się na służbę wakacyjną zawsze wtedy kiedy jesteśmy w domu. Starajmy się zapełniać najpierw puste miejsca zapisując się samemu, a dopiero później dopisując się do kolegów!!!

Więcej
W Paryżu prowadzący byli...
(2011-07-18)

W ostatnim numerze "Boguckiej Rodziny" zostały zamieszczone wypowiedzi ministrantów na temat pobytu we Francji. Wiadomosci te szczególnie mogą być przydatne dla osób nie posługujących się komputerem. Warto przekazać tą informację potencjalnym zainteresowanym. A dzisiaj przemyślenia ministrantów na temat kadry prowadzącej oraz ważne pytanie: "Kto z ministrantów na wyjeździe do Paryża okazał się dla mnie najlepszym przyjacielem?".

Więcej