Kronika
Wycieczka do Tarnowskich Gór - zapowiedź
(2011-10-08)

Zapraszamy Ministrantów i Dzieci Maryi na wyjazd do Skansenu Chorzowskiego, Sanktuarium Matki Bożej Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Piekarach Śląskich oraz Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach.

Więcej
Modlitwy w pierwsze piątki miesiąca
(2011-10-05)

W tym roku w naszej parafii przygotowujemy w każdy I piątek miesiąca specjalną modlitwę dla młodych – ale nie tylko! Wiele osób ma pragnienie spotkania Boga, ale nie czuje swojego miejsca w żadnej grupie parafialnej.

Więcej
Msza i spotkanie - I czwartek
(2011-10-03)

Zapraszamy rodziców i ministrantów do udziału w różańcu i Mszy świętej z okazji I czwartku miesiąca 6 października o 17.15. Po Mszy świętej w intencji powołań zapraszamy rodziców i ministrantów na salki, na spotkanie organizacyjne dotyczące nowego roku formacyjnego. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc do wpisania na asystę w I czwartek miesiąca.

Więcej
Punktacja roczna...
(2011-10-02)

W zakrystii została wywieszona lista podsumowująca punktację za rok formacyjny 2010/2011. Ministrant z największą roczną punktacją to Patryk Paszko, który od dłuższego czasu wyróżnia się wielką gorliwością i sumiennością w służbie przy ołtarzu. Patrykowi życzymy dalszej niesłabnącej gorliwości, a pozostałych ministrantów zachęcamy do dalszej ofiarnej służby.

Więcej
Podział na grupy (zbiórki)
(2011-09-29)

Przedstawiamy podział na grupy podczas sobotnich zbiórek. Już w najbliższą sobotę w takich składach spotkamy się na pierwszych spotkaniach w grupach podsumowujących wyjazd do Francji i ministranckie wakacje. W najbliższym czasie rozpoczniemy również modlitwę przed i po zbiórce prowadzoną przez wspomniane grupy.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 5
Ilość odwiedzin: 4397633