Kronika
Zamień odpady, na kulturalne wypady!
(2011-09-21)

Ministranci naszej parafii czynnie włączają się w działania proekologiczne. Już w najbliższą sobotę czeka nas kolejna ważna akcja! 24 września po zbiórce udamy się pod katowicki Spodek, gdzie odbędzie się po raz pierwszy w mieście akcja „Zamień Odpady na Kulturalne Wypady”. W jej ramach każdy kto przyniesie określoną ilość surowców wtórnych (plastikowych lub szklanych butelek, baterii, puszek, czy też zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego) otrzyma bilet na imprezę kulturalną oraz dodatkowe punkty ministranckie!!!

Więcej
Odprawa animatorów
(2011-09-19)

Animatorów i ministrantów starszych zapraszam na odprawę we wtorek wyjątkowo na godz. 20.15. Chętnych zapraszam wcześniej do kościoła według następującego porządku: 18.40 – okazja do spowiedzi; ok. 19.00 Msza święta dla grupy Gospel (lektorzy i animatorzy mile widziani).

Więcej
Nanosimy poprawki...
(2011-09-18)

Proszę ministrantów o posprawdzanie swoich służb zarówno w grupach niedzielnych jak i w tygodniu. Sprawdzamy listę w Internecie oraz w zakrystii. Według tych zapisów będą liczone punkty, dlatego w interesie każdego ministranta jest sprawdzenie poprawności swojej służby.

Więcej
Spotkanie kandydatów
(2011-09-14)

Pierwsza zbiórka dla kandydatów na ministrantów będzie miała miejsce 17 września o godz. 10.00. Przekażmy tą informację nie tylko kolegom z III klasy szkoły podstawowej, ale także starszym uczniom z podstawówki, gimnazjum, a nawet liceum!

Więcej
Najblizsza zbiórka!
(2011-09-08)

W najbliższą sobotę 10 września wyjątkowo nie będzie zbiórki (Animatorzy wraz z księdzem przebywają na wyjeździe formacyjnym w Brennej). Najbliższa zbiórka odbędzie się 17 września o godz. 9.00.

Więcej