Kronika
Podziękowania...
(2011-10-22)

Bardzo serdecznie dziękuję Wam Drodzy Ministranci oraz Rodzice za wszelkie wyrazy życzliwości i pamięci z okazji moich urodzin. Dziękuję za ofiarowaną Mszę i Komunię w mojej intencji. Za wiele ciepłych słów i oznak sympatii spływających 20 października pod moim adresem. Bardzo sobie to cenię!

Więcej
Ministrancki różaniec
(2011-10-20)

Najbliższy różaniec prowadzony przez ministrantów będzie miał miejsce 26 października o godz. 17.15. Ponieważ trwa Tydzien misyjny, oprawa tego nabożeństwa będzie miała charakter misyjny. 

Więcej
Przynosimy nieużywane telefony komórkowe na misje!
(2011-10-16)

W najbliższą niedzielę - 23 października rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Szczególnie wtedy będzie wiele inicjatyw podejmowanych przez krąg biblijno misyjny działajacy w naszej parafii. Jedna z nich dotyczy zbiórki nieużywanych telefonów komórkowych.

Więcej
Liczenie wiernych
(2011-10-14)

W najbliższą sobotę i niedzielę (15 i 16 października) przypada tradycyjne liczenie wiernych. Przed wybraną Mszą świętą należy być już co najmniej pół godziny wcześniej na stanowisku.

Więcej
Zbiórka sportowa
(2011-10-13)

W najbliższą sobotę zabawa sportowa w naszych salkach razem z Dziećmi Maryi! Zabieramy ze sobą paczkę ciastek i dobry humor! Wybieramy najlepsze składy grające na x-Boxie, w ping-ponga, bilarda i piłkarzyki. Ponadto – jeśli tylko pogoda dopisze zabieramy rowery, gdyż na parkingu przy probostwie powstanie prawdziwy tor przeszkód!

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 9
Ilość odwiedzin: 4359832