Kronika
I czwartek miesiąca
(2011-10-28)

Zapraszam w najbliższy I czwartek miesiąca na Mszę świętą w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych o godz. 18.00. W rozwinięciu wiadomości znajdziemy podział ministranckich funkcji. Po Eucharystii nie ma oficjalnego spotkania z rodzicami. Najbliższe uroczyste spotkanie ministrantów i rodziców będzie miało miejsce w uroczystość patronalną. Dorośli pragnący pomóc w przygotowaniach święta Tarsycjusza mogą spotkać się w salce w celu ustalenia szczegółów po Mszy pierwszoczwartkowej. Animatorzy i Starsi również po Eucharystii są zaproszeni na odprawę.

Więcej
Uroczystość Wszystkich Świętych
(2011-10-27)

Przypominamy o zmodyfikowanym planie służby w Uroczystość Wszystkich Świętych. Nie zapomnijmy również o nabożeństwie za zmarłych. Gromadzimy się w zakrystii o godz. 14.00, aby zabrać swoje stroje oraz potrzebne paramenty liturgiczne.

Więcej
Plan odwiedzin duszpasterskich
(2011-10-25)

Ministranci jak zwykle jako pierwsi mają dostęp do różnych tajnych informacji. Oto jedna z nich: plan kolęd. Zapraszam całą służbę liturgiczną do zapoznania się z harmonogramem odwiedzin duszpasterskich (panel lewy naszej strony, dział: służba).

Więcej
Urodziny ks. Jakuba
(2011-10-23)

W najbliższy czwartek o godz. 18.00 zapraszam na Mszę świętą w intencji ks. Jakuba Kani, który obchodzi kolejne swoje urodziny. Naszą obecnością na Eucharystii chcemy podziękować Mu za głoszone Słowo Boże i udzielanie Sakramentów świętych…

Podziękowania...
(2011-10-22)

Bardzo serdecznie dziękuję Wam Drodzy Ministranci oraz Rodzice za wszelkie wyrazy życzliwości i pamięci z okazji moich urodzin. Dziękuję za ofiarowaną Mszę i Komunię w mojej intencji. Za wiele ciepłych słów i oznak sympatii spływających 20 października pod moim adresem. Bardzo sobie to cenię!

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 3489423