Kronika
Życzenia z okazji wspomnienia św. Tarsycjusza
(2011-11-12)

Z okazji wspomnienia świętego Tarsycjusza patrona służby liturgicznej, dziękujemy Wam drodzy ministranci za  posługę przy ołtarzu, a zarazem życzymy dalszej gorliwości i sumienności w służbie Chrystusowi oraz wiele radości z  pełnienia tej posługi. Bądźcie przyjaciółmi Jezusa i swoimi sercami codziennie kochajcie Go jeszcze mocniej! Niech bliskość przebywania z Nim pomaga Wam szczególnie wtedy, gdy będziecie przeżywać smutki i kłopoty, rozmaite zmartwienia i problemy. Niech On umacnia Was szczególnie wtedy swoimi łaskami!

Więcej
Ramowy Program Patronalnego Święta Ministrantów
(2011-11-09)

Wielu Ministrantów i Rodziców z niecierpliwością oczekuje szczegółów dotyczących patronalnego święta Służby Liturgicznej. Wiele informacji znalazło sie już w imiennych zaproszeniach. W rozwinięciu wiadomości podajemy kolejne wiadomosci dotyczące najbliższych ministranckich radosci...

Więcej
Przygotowania do świętowania
(2011-11-07)

Już w najbliższą sobotę 13 listopada będziemy świętować Uroczystość Patronalną Służby Liturgicznej ku czci świętego Tarsycjusza. Inne spotkania oraz remont sali parafialnej spowodował przeniesienie tego święta na najbliższą sobotę, a nie tak jak wypada wspomnienie w kalendarzu liturgicznym 21 listopada.

Więcej
Świeto patronalne - funkcje
(2011-11-05)

W zakrystii znajdziemy aktualny podział funkcji na święto patronalne ku czci świętego Tarsycjusza. W naszej wspólnocie parafialnej tą uroczystość będziemy obchodzili już 12 listopada br. Szykuje się wiele atrakcji i niespodzianek, ale o tym wszystkim w swoim czasie.

Więcej
Zaproszenia na Patronalne Święto i nowa punktacja
(2011-11-02)

W I czwartek miesiąca, po Mszy świętej wieczornej w intencji powołań, dodatkowo jako Służba Liturgiczna odmówimy różaniec za zmarłych zalecanych. Po Eucharystii i różańcu będzie można zabrać zaproszenie dla Rodziców na Uroczystość Patronalną ku czci św. Tarsycjusza. Animatorzy i Starsi będą mieli także swoją odprawę.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 6
Ilość odwiedzin: 3483554