Kronika
Plan odwiedzin duszpasterskich
(2011-10-25)

Ministranci jak zwykle jako pierwsi mają dostęp do różnych tajnych informacji. Oto jedna z nich: plan kolęd. Zapraszam całą służbę liturgiczną do zapoznania się z harmonogramem odwiedzin duszpasterskich (panel lewy naszej strony, dział: służba).

Więcej
Urodziny ks. Jakuba
(2011-10-23)

W najbliższy czwartek o godz. 18.00 zapraszam na Mszę świętą w intencji ks. Jakuba Kani, który obchodzi kolejne swoje urodziny. Naszą obecnością na Eucharystii chcemy podziękować Mu za głoszone Słowo Boże i udzielanie Sakramentów świętych…

Podziękowania...
(2011-10-22)

Bardzo serdecznie dziękuję Wam Drodzy Ministranci oraz Rodzice za wszelkie wyrazy życzliwości i pamięci z okazji moich urodzin. Dziękuję za ofiarowaną Mszę i Komunię w mojej intencji. Za wiele ciepłych słów i oznak sympatii spływających 20 października pod moim adresem. Bardzo sobie to cenię!

Więcej
Ministrancki różaniec
(2011-10-20)

Najbliższy różaniec prowadzony przez ministrantów będzie miał miejsce 26 października o godz. 17.15. Ponieważ trwa Tydzien misyjny, oprawa tego nabożeństwa będzie miała charakter misyjny. 

Więcej
Przynosimy nieużywane telefony komórkowe na misje!
(2011-10-16)

W najbliższą niedzielę - 23 października rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Szczególnie wtedy będzie wiele inicjatyw podejmowanych przez krąg biblijno misyjny działajacy w naszej parafii. Jedna z nich dotyczy zbiórki nieużywanych telefonów komórkowych.

Więcej