Kronika
Świeto patronalne - funkcje
(2011-11-05)

W zakrystii znajdziemy aktualny podział funkcji na święto patronalne ku czci świętego Tarsycjusza. W naszej wspólnocie parafialnej tą uroczystość będziemy obchodzili już 12 listopada br. Szykuje się wiele atrakcji i niespodzianek, ale o tym wszystkim w swoim czasie.

Więcej
Zaproszenia na Patronalne Święto i nowa punktacja
(2011-11-02)

W I czwartek miesiąca, po Mszy świętej wieczornej w intencji powołań, dodatkowo jako Służba Liturgiczna odmówimy różaniec za zmarłych zalecanych. Po Eucharystii i różańcu będzie można zabrać zaproszenie dla Rodziców na Uroczystość Patronalną ku czci św. Tarsycjusza. Animatorzy i Starsi będą mieli także swoją odprawę.

Więcej
I czwartek miesiąca
(2011-10-28)

Zapraszam w najbliższy I czwartek miesiąca na Mszę świętą w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych o godz. 18.00. W rozwinięciu wiadomości znajdziemy podział ministranckich funkcji. Po Eucharystii nie ma oficjalnego spotkania z rodzicami. Najbliższe uroczyste spotkanie ministrantów i rodziców będzie miało miejsce w uroczystość patronalną. Dorośli pragnący pomóc w przygotowaniach święta Tarsycjusza mogą spotkać się w salce w celu ustalenia szczegółów po Mszy pierwszoczwartkowej. Animatorzy i Starsi również po Eucharystii są zaproszeni na odprawę.

Więcej
Uroczystość Wszystkich Świętych
(2011-10-27)

Przypominamy o zmodyfikowanym planie służby w Uroczystość Wszystkich Świętych. Nie zapomnijmy również o nabożeństwie za zmarłych. Gromadzimy się w zakrystii o godz. 14.00, aby zabrać swoje stroje oraz potrzebne paramenty liturgiczne.

Więcej
Plan odwiedzin duszpasterskich
(2011-10-25)

Ministranci jak zwykle jako pierwsi mają dostęp do różnych tajnych informacji. Oto jedna z nich: plan kolęd. Zapraszam całą służbę liturgiczną do zapoznania się z harmonogramem odwiedzin duszpasterskich (panel lewy naszej strony, dział: służba).

Więcej