Kronika
Punktacja roczna...
(2011-10-02)

W zakrystii została wywieszona lista podsumowująca punktację za rok formacyjny 2010/2011. Ministrant z największą roczną punktacją to Patryk Paszko, który od dłuższego czasu wyróżnia się wielką gorliwością i sumiennością w służbie przy ołtarzu. Patrykowi życzymy dalszej niesłabnącej gorliwości, a pozostałych ministrantów zachęcamy do dalszej ofiarnej służby.

Więcej
Podział na grupy (zbiórki)
(2011-09-29)

Przedstawiamy podział na grupy podczas sobotnich zbiórek. Już w najbliższą sobotę w takich składach spotkamy się na pierwszych spotkaniach w grupach podsumowujących wyjazd do Francji i ministranckie wakacje. W najbliższym czasie rozpoczniemy również modlitwę przed i po zbiórce prowadzoną przez wspomniane grupy.

Więcej
Wyjście na kabaret
(2011-09-27)

Ministrantów naszej parafii zapraszam na CYRK SOCRATIRONA, czyli spektakl kabaretowy 30 września o godz. 18.00 w Młodzieżowym Domu Kultury na Osiedlu Tysiąclecia (ul. Tysiąclecia 5) w Katowicach.

Więcej
Harmonogram odmawiania różańca
(2011-09-25)

W sobotę rozpoczyna się miesiąc październik. Zachęcam wszystkich ministrantów do uczestnictwa w nabożeństwach październikowych. W tygodniu różaniec odmawiamy o godz. 17.15, a w soboty i niedziele o godz. 16.15. Poniżej przedstawiam harmonogram prowadzenia różańca. Już teraz proszę ministrantó o zarezerwowanie sobie czasu, szczególnie wtedy kiedy nasza grupa będzie prowadziła tą maryjną modlitwę.

Więcej
Dziękczynienie po Mszy świętej
(2011-09-24)

Wszystkich ministrantów zachęcam do przeprowadzania po Mszy świętej tzw. „przedłużonego dziękczynienia”. Podczas Eucharystii – jako ministranci - zwykle nie mamy czasu podziękować Panu Jezusowi za to, że daje nam siebie w Komunii świętej. Wykonujemy różne posługi spełniamy konkretne funkcje. To często powoduje, że „nie mamy czasu”, aby porządnie podziękować Chrystusowi za wielki dar Jego obecności!

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym
urodziny obchodzą:


Paweł Surman

Solenizantom życzymy
Błogosławieństwa Bożego...
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 8
Ilość odwiedzin: 2836441