Kronika
O animatorze Ryśku
(2011-12-26)

Nasi ministranci znani są z różnych form zaangażowania zarówno w parafii jak i poza nią. Mają ciekawe zainteresowania, hobby i różnorodne pasje. O jednej z nich przeczytamy w najnowszym plakatowym wydaniu "Buksa śląskiego", który zawisł w zakrystii ministranckiej. W cyklu: „Ministrant potrafi” przeczytamy  o animatorze Ryśku Szymiku, który w kapitalny sposób potrafi połączyć swoje pasje z ministranctwem.

Więcej
Podziękowania i niespodzianka
(2011-12-25)

Dziękuję Wszystkim Ministrantom za wielkie zaangażowanie podczas Adwentu. Za Waszą liczną obecność na roratach, postanowienia i wyrzeczenia. Za pomoc w przygotowaniu wigilii ministranckiej, strojenie salek, wieszanie kart informacyjnych o kolędzie, przygotowywaniu szkoły na Jasełka oraz wystroju świątecznego w kościele. Okazało się, że Dzieciątko zauważyło ministranckie wysiłki i ofiarowało oprócz paczek nową grę na xBox-a 360: „Przygody Tintina”.

Więcej
Życzenia...
(2011-12-24)

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Wam Drodzy Kandydaci, Ministranci Młodsi i Starsi, Lektorzy i Kantorzy, Animatorzy, aby Jezus, Który przyszedł na świat z miłości do człowieka wyciągnął nad Wami swoją błogosławiącą dłoń. Niech Jego przyjście rozjaśni cienie Waszego życia i posługi, doda sił do nieustannej przemiany serc. Niech Ten, który każdego dnia rodzi się na ołtarzu, będzie obecny w Waszym życiu! Z życzeniami i podziękowaniami za zaangażowanie w służbę Bogu i ludziom

Nowy kontener na szkło!
(2011-12-19)

Na naszym placu przy probostwie pojawił się kolejny ministrancki kontener na surowce wtórne. Mamy już żółty na plastik, niebieski na makulaturę i teraz nowy, zielony na szkło. Zachęcam ministrantów do wrzucania tam rozmaitych szklanych pojemników szczególnie słoiki i butelki.

Więcej
Jasełka i zmiana terminu odprawy
(2011-12-18)

Ministrantów pragnących pomóc przy wykonywaniu dekoracji jasełkowej w szkole podstawowej nr 13 zapraszam we wtorek o godz. 16.00 do szkoły.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 7
Ilość odwiedzin: 4359861