Kronika
Wizyta ks. Arcybiskupa w naszym sanktuarium
(2012-01-11)

Wiadomość z ostatniej chwili. W najbliższą niedzielę czeka nas piękne wyzwanie. Ks. Arcybiskup Wiktor Skworc chce nawiedzić naszą parafię. O godz. 10.00 odbędzie się uroczyste przywitanie w drzwiach kościoła, ucałowanie krzyża, okadzenie wiernych i pokropienie wodą święconą. Następnie ks. Arcybiskup uda się do prezbiterium by celebrować Mszę świętą.

Więcej
Kolędowanie ministrantów...
(2012-01-06)

Jutro o godz. 14.15 wyjeżdżamy do Panewnik na wspólne kolędowanie ministrantów naszej archidiecezji! Pojedziemy samochodami z rodzicami Mateusza Wyszogrodzkiego, Krzysia Gawlika, Kacpra Gieronia i Bartka Kukuły (2 auta). Wyjątkowo na kolędę w dniu jutrzejszym możemy iść pojedynczo. Pamiętajmy również o Mszach świetych popołudniowych.

Więcej
Punkty, roraty i kolędy...
(2012-01-04)

W zakrystii możemy zapoznać się z najnowszą punktacją za miesiąc grudzień. Z powodu zaangażowania wielu ministrantów w roraty wypadła ona bardzo dobrze, w porównaniu do innych miesięcy. Ministrantem grudnia został Patryk Paszko zdobywając 52 punkty. Serdecznie mu gratulujemy!

Więcej
Sprawy bieżące
(2012-01-02)

W najbliższy czwartek ks. Jakub Dąbrowski będzie obchodził swoje urodziny. Zapraszamy ministrantów do udziału we Mszy świętej w Jego intencji o godz. 18.00, tym bardziej, że tego dnia wypada I czwartek miesiąca i modlitwa w intencji powołań, kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Z powodu kolęd nie będzie spotkania z rodzicami po Mszy świętej.

Więcej
Kolędowanie w Panewnikach!
(2012-01-01)

Wszystkiego dobrego na Nowy Rok! Samych dobrych dni przeżywanych z Jezusem! Jako służba liturgiczna jesteśmy zaproszeni na adorację żłóbka do Panewnik. Wyjeżdżamy 8 stycznia w niedzielę o godz. 14.15 z parkingu przy probostwie.  Oprócz ministrantów, szczególnie zapraszamy do tej adoracji nasze rodziny.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 4359915