Kronika
Kolędowanie ministrantów...
(2012-01-06)

Jutro o godz. 14.15 wyjeżdżamy do Panewnik na wspólne kolędowanie ministrantów naszej archidiecezji! Pojedziemy samochodami z rodzicami Mateusza Wyszogrodzkiego, Krzysia Gawlika, Kacpra Gieronia i Bartka Kukuły (2 auta). Wyjątkowo na kolędę w dniu jutrzejszym możemy iść pojedynczo. Pamiętajmy również o Mszach świetych popołudniowych.

Więcej
Punkty, roraty i kolędy...
(2012-01-04)

W zakrystii możemy zapoznać się z najnowszą punktacją za miesiąc grudzień. Z powodu zaangażowania wielu ministrantów w roraty wypadła ona bardzo dobrze, w porównaniu do innych miesięcy. Ministrantem grudnia został Patryk Paszko zdobywając 52 punkty. Serdecznie mu gratulujemy!

Więcej
Sprawy bieżące
(2012-01-02)

W najbliższy czwartek ks. Jakub Dąbrowski będzie obchodził swoje urodziny. Zapraszamy ministrantów do udziału we Mszy świętej w Jego intencji o godz. 18.00, tym bardziej, że tego dnia wypada I czwartek miesiąca i modlitwa w intencji powołań, kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Z powodu kolęd nie będzie spotkania z rodzicami po Mszy świętej.

Więcej
Kolędowanie w Panewnikach!
(2012-01-01)

Wszystkiego dobrego na Nowy Rok! Samych dobrych dni przeżywanych z Jezusem! Jako służba liturgiczna jesteśmy zaproszeni na adorację żłóbka do Panewnik. Wyjeżdżamy 8 stycznia w niedzielę o godz. 14.15 z parkingu przy probostwie.  Oprócz ministrantów, szczególnie zapraszamy do tej adoracji nasze rodziny.

Więcej
O animatorze Ryśku
(2011-12-26)

Nasi ministranci znani są z różnych form zaangażowania zarówno w parafii jak i poza nią. Mają ciekawe zainteresowania, hobby i różnorodne pasje. O jednej z nich przeczytamy w najnowszym plakatowym wydaniu "Buksa śląskiego", który zawisł w zakrystii ministranckiej. W cyklu: „Ministrant potrafi” przeczytamy  o animatorze Ryśku Szymiku, który w kapitalny sposób potrafi połączyć swoje pasje z ministranctwem.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 8
Ilość odwiedzin: 3483615