Kronika
Oglądajcie fotomontaże!!!
(2012-01-21)

Drodzy Ministranci oraz Wszyscy odwiedzający Goście! Dla Was nieustannie chcemy ulepszać i zmieniać naszą stronę.  Dlatego nadszedł czas, by zaprezentować coś wyjątkowego w naszej witrynie: FOTOMONTAŻE!!! Znajdziemy je w panelu po lewej stronie, w dolnym rogu.  Ponad 70 fotografii w najrozmaitszych pozach, ubiorach i sytuacjach.

Więcej
Nowe fotografie w galerii
(2012-01-17)

Zapraszam do galerii tam znajdziemy mnóstwo zdjęć z ostatnich wydarzeń dziejących się w parafii i w gronie ministrantów. W katalogu roraty dodano kilkadziesiąt fotografii zbiorowych i indywidualnych z drugiej połowy rorat. Ponadto zdjęcia z Jasełek ze szkoły podstawowej numer 13 ponieważ ministranci i Dzieci Maryi brały w nich udział.

Więcej
Podziękowania...
(2012-01-15)

Dziękuję Wszystkim ministrantom za piękną służbę podczas Eucharystii z księdzem Arcybiskupem Wiktorem Skworcem oraz przez całą niedzielę. Niech służba każdego z Was nieustannie jest pięknym darem ofiarowanym Bogu.

Więcej
Funkcje
(2012-01-13)

W rozwinięciu strony przypominamy funkcje wykonywane podczas uroczystej Mszy świętej z księdzem Arcybiskupem Wiktorem Skworcem w Naszej parafii.

Więcej
Wizyta ks. Arcybiskupa w naszym sanktuarium
(2012-01-11)

Wiadomość z ostatniej chwili. W najbliższą niedzielę czeka nas piękne wyzwanie. Ks. Arcybiskup Wiktor Skworc chce nawiedzić naszą parafię. O godz. 10.00 odbędzie się uroczyste przywitanie w drzwiach kościoła, ucałowanie krzyża, okadzenie wiernych i pokropienie wodą święconą. Następnie ks. Arcybiskup uda się do prezbiterium by celebrować Mszę świętą.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 3489457