Kronika
Rekolekcje animatorów
(2012-03-07)

Już od najbliższego piątku, w naszej parafii będziemy gościli ponad pięćdziesięciu animatorów z różnych parafii archidiecezji przeżywających swoje wielkopostne rekolekcje. Zamieszkają w Domu Pielgrzyma i przez trzy dni będą próbować przypatrzeć się swojej relacji do Pana Boga przez pryzmat modlitwy, spowiedzi, adoracji Najświętszego Sakramentu.

Więcej
Punktacja za luty...
(2012-03-02)

W zakrystii znajdziemy najnowszy plan punktacji za miesiąc luty. W tym okresie przypadały ferie zimowe, dlatego punktacja wyglądała trochę inaczej. Za okres ferii liczyły się tylko obecności (nie było punktów ujemnych), a druga część – po feriach była liczona według zwykłych zasad.

Więcej
Podziękowania i informacja o zmianach...
(2012-02-29)

Dziękuję wszystkim ministrantom za zaangażowanie w rekolekcje ministranckie oraz spotkania z drugimi klasami. Po raz kolejny pokazaliście, że można na Was liczyć, a także Waszą chęć nieustannej formacji i doskonalenia swojego wnętrza dla Pana Jezusa. W dziale zbiórki nastąpiła mała zmiana dotycząca zbiórki sobotniej. Odbędzie się ona tradycyjnie o godz.9.00.

Więcej
I czwartek i spotkanie z rodzicami
(2012-02-28)

W najbliższy I czwartek miesiąca zapraszam służbę liturgiczną na Mszę świętą w intencji powołań do służby Bożej w Kościele. Zapisy na pierwszoczwartkową asystę u Łukasza Wolaka. Po Mszy spotkanie organizacyjne z rodzicami w salce.

Więcej
Ministranckie rekolekcje...
(2012-02-24)

Zapraszam Ministrantów, Lektorów i Animatorów naszej parafii na Wielkopostne Rekolekcje, od poniedziałku 27 lutego do środy 29 lutego br. Program poranny oraz poniedziałek wieczorem jest przeznaczony dla wszystkich ministrantów, a spotkania wieczorne we wtorek i środę dla ministrantów z gimnazjum i starszych. Niech te Rekolekcje będą dodatkowym aktem pokutno – wynagradzającym Bogu za nasze grzechy

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym
urodziny obchodzą:


Tymoteusz Gwóźdź

Solenizantom życzymy
Błogosławieństwa Bożego...
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 7
Ilość odwiedzin: 4263817