Kronika
Konkurs na "najlepszą" parafię Katowic...
(2012-03-29)

Drodzy Ministranci! W Internecie do soboty do północy trwa konkurs  na „najlepszy” Kościół w Katowicach. Nasza parafia jest na drugim miejscu. Zachęcam do głosowania! Z jednego komputera można oddać 5 głosów! Zachęcajcie do głosowania rodziców, znajomych.

Więcej
Parafialny etap konkursu z Ewangelii wg św. Marka
(2012-03-28)

W najbliższą sobotę 31 marca wszyscy ministranci wraz z Dziećmi Maryi, Chórkiem i Oazą piszą pierwszy parafialny etap konkursu ze znajomości Ewangelii według św. Marka. Przynosimy ze sobą długopisy. Kartki wraz z pytaniami dla poszczególnych grup wiekowych otrzymamy na miejscu. Szykuje się ostra rywalizacja…

Więcej
Niedziela Palmowa
(2012-03-20)

Zapraszamy do zapoznania się z podziałem ról podczas czytania opisu Męki Pańskiej w Niedzielę Palmową. Nie zapomnijmy zabrać ze sobą palm do poświęcenia.

Więcej
Czytamy Ewangelię wg św. Marka
(2012-03-19)

Zapraszam wszystkich ministrantów do czytania Ewangelii według św. Marka. Przed świętami odbędzie się etap parafialny wśród ministrantów, Dzieci Maryi, Oazy i chórku. Trzech naszych przedstawicieli w kategoriach: szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum weźmie udział w eliminacjach dekanalnych.

Więcej
Podziękowania po rekolekcjach...
(2012-03-13)

Dziękuję Wszystkim animatorom uczestniczącym w rekolekcjach wielkopostnych w naszej parafii. Piękne modlitwy, dobre postanowienia, chwile refleksji, ubogacanie warsztatu animatora przez spotkania z ciekawymi ludźmi i w grupach, wzajemne wymiany doświadczeń, to tylko niektóre z owoców rekolekcji. Na pewno każdy mógł wzmocnić swoją wiarę oraz spotkać rówieśników, którzy wyznają gorliwie swoją wiarę i miłość do Jezusa na co dzień! Oby owoców rekolekcji było jak najwięcej…

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 6
Ilość odwiedzin: 4259235