Kronika
Plany asyst...
(2012-04-04)

Możemy zapoznać się z roboczymi planami asyst na Triduum Paschalne, adoracje przy Ciemnicy i Bożym Grobie oraz dodatkowymi wielkopostnymi nabożeństwami. Każdorazowo po zbiórce plany będą uaktualniane i ostatecznie poprawiane. Warto śledzić na bieżąco wszelkie zmiany.

Więcej
Kurs Wychowawców Kolonii
(2012-04-03)

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami organizujemy KURS WYCHOWAWCÓW KOLONII I OBOZÓW. Zajęcia będą odbywały się w soboty od 14 kwietnia br. w sali Domu Parafialnego przy naszej parafii. Zapisy i bliższe informacje u ks. Czarka – 32/ 258 47 92. Terminy zajęć: 14 IV, 28 IV, 12 V i 26 V w godzinach od 10.00 do 17.00.

Więcej
Nowa punktacja...
(2012-04-02)

W zakrystii możemy zapoznać się z punktacją za miesiąc marzec. Odkryciem tego miesiąca okazał się Franciszek Kaszowski, który zdobył aż 47 punktów, co zaowocowało zdobyciem przez niego zaszczytnego tytułu ministranta miesiąca! Gratulujemy mu serdecznie życząc dalszych sukcesów punktowych.

Więcej
Zapisy na asysty w zakrystii
(2012-04-01)

W zakrystii można się zapisywać na adorację przy ciemnicy i przy Bożym Grobie. Ponadto szczególnie ministrantów młodszych prosimy o zaangażowanie się w Mszę Wielkoczwartkową o godz. 16.00 i Drogi Krzyżowe w Wielki Piątek o godz. 9.00 i 15.00. Możemy również sprawdzić lub zapisać się do asysty przez Triduum Paschalne.

Więcej
Wyniki konkursu
(2012-03-31)

Po zaciętych bojach udało się przeprowadzić parafialny etap konkursu na najlepszą znajomość Ewangelii wg św. Marka. Przedstawiamy wszystkich uczestników biorących udział w biblijnych zmaganiach wraz z uzyskaną punktacją. Najważniejszym celem konkursu było pogłębienie swojej wiary i poszerzenie wiedzy. Patrząc tymi kategoriami można śmiało powiedzieć, że każdy został zwycięzcą, bo wie więcej niż kolega czy koleżanka, którzy nie zajrzeli do Pisma Świętego! Wszystkim biorącym udział serdecznie gratulujemy! Każdy uczestnik na spotkaniach formacyjnych dodatkowo zostanie uhonorowany specjalną nagrodą, a najlepsi będą reprezentować nas na konkursie dekanalnym 14 kwietnia w naszej parafii!

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 5
Ilość odwiedzin: 4359973