Kronika
Dekanalny Dzień Skupienia!
(2012-04-15)

W minioną sobotę 14 kwietnia mieliśmy okazję uczestniczyć w dekanalnym Dniu Skupienia Ministrantów, Dzieci Maryi, Oazy oraz innych Wspólnot parafialnych z całego dekanatu.
Z radością informujemy, że czterech ministrantów z naszej wspólnoty zdobyło I i II miejsca w konkursie z Ewangelii wg św. Marka, a zarazem vouchery na wyjazd do Krakowa warty ponad 150 zł! Są to: Patryk Paszko, Kamil Sojka, Sebastian Wróbel i Piotr Staroń! Po raz kolejny ministranci udowodnili, że stać ich na zdobywanie wysokich celów.

Więcej
Liczenie wiernych
(2012-04-13)

W najbliższą sobotę i niedzielę (14 i 15 kwietnia br.) przypada tradycyjne liczenie wiernych. Przed wybraną mszą należy być już co najmniej pół godziny wcześniej na stanowisku. Liczymy osobno kobiety i osobno mężczyzn (dziewczynki wliczamy do kobiet, chłopców do mężczyzn).

Więcej
Dzień Wspólnoty
(2012-04-10)

UWAGA! Wyjątkowe wydarzenie w naszej parafii!!! Serdecznie zapraszamy na Dzień Skupienia Służby Liturgicznej w najbliższą sobotę 14 kwietnia br. od godz. 9.30 do 14.30 POD HASŁEM: „Kościół naszym domem”.

Więcej
Podziękowania...
(2012-04-09)

Drodzy Kandydaci, Ministranci, Lektorzy i Animatorzy! Serdecznie dziękuję za piękną służbę podczas Triduum Paschalnego i Wielkanocy! Po raz kolejny pokazaliście, jak bardzo staracie się o piękno celebracji liturgicznych w naszej parafii!

Więcej
Życzenia świąteczne
(2012-04-08)

A L L E L U J A ! Chrystus zmartwychwstał! 
W Wielkanocną Uroczystość z nową mocą zabrzmi ten okrzyk, niosąc nam przesłanie NADZIEI – bo Chrystus pokonał śmierć i Zmartwychwstały żyje pośród nas. W Nim jest nadzieja chwały. Z Nim możemy przezwyciężyć każdy lęk, każdą trudność i osiągnąć  prawdziwe szczęście.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 5
Ilość odwiedzin: 4259266