Kronika
Zaproszenie na Apele Maryjne i majowe...
(2012-05-02)

Rozpoczął się miesiąc maj, a wraz z nim nabożeństwa ku czci Matki Bożej! Zapraszam całą służbę liturgiczną do udziału w tej pięknej modlitwie! Codziennie doświadczamy wielu łask płynących od Boga, zanosimy wiele próśb za przyczyną Matki Najświętszej – mamy o co prosić i za co dziękować!

Więcej
Ministranckie zawody sportowe...
(2012-05-01)

Wszystkich ministrantów pozostających w domach na długim weekendzie zapraszamy na zbiórkę sportową w najbliższą sobotę 5 maja o godz. 9.00! Korzystając z pięknej pogody będziemy próbować pobijać rozmaite ministranckie rekordy. Zabierzmy ze sobą rowery! Po wysiłku na każdego uczestnika będą czekały łakocie, aby zbytnio nie stracić na wadze oraz słodkie upominki!

Więcej
Zbieramy na wakacyjny wyjazd!
(2012-04-28)

Zbliża się czas wakacji i zarazem czas ministranckiego wyjazdu do Zakopanego! Aby mógł kosztować jak najmniej już teraz mobilizujemy siły w zbieraniu surowców wtórnych! Trzeba tylko dobrych chęci i trochę zaangażowania! Pieniądze leżą na ziemi – trzeba się tylko po nie schylić

Więcej
Wakacyjny wyjazd ministrantów!
(2012-04-26)

Po pięknym i ekscytującym wyjeździe do Francji nadszedł czas na zwiedzanie Polski! Służbę liturgiczną naszej parafii zapraszam na wakacyjny wyjazd do Zakopanego! Już wkrótce na zbiórkach dowiemy się więcej na ten temat!

Więcej
Ministranci popatrzą, pomodlą się, pobawią...
(2012-04-23)

Wspomnienie o wyjeździe do Krakowa: Dni wycieczek są dniami bardzo szczególnymi. Pomimo chęci snu, długiego odpoczynku w sobotni poranek potrafimy zerwać się wcześnie rano i pojechać zobaczyć trochę świata. W tym przypadku był to Kraków, dawna stolica Polski, myślę, że miasto słynniejsze nawet od Warszawy czy Gdańska.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 4359996