Kronika
Wyniki konkursu
(2012-03-31)

Po zaciętych bojach udało się przeprowadzić parafialny etap konkursu na najlepszą znajomość Ewangelii wg św. Marka. Przedstawiamy wszystkich uczestników biorących udział w biblijnych zmaganiach wraz z uzyskaną punktacją. Najważniejszym celem konkursu było pogłębienie swojej wiary i poszerzenie wiedzy. Patrząc tymi kategoriami można śmiało powiedzieć, że każdy został zwycięzcą, bo wie więcej niż kolega czy koleżanka, którzy nie zajrzeli do Pisma Świętego! Wszystkim biorącym udział serdecznie gratulujemy! Każdy uczestnik na spotkaniach formacyjnych dodatkowo zostanie uhonorowany specjalną nagrodą, a najlepsi będą reprezentować nas na konkursie dekanalnym 14 kwietnia w naszej parafii!

Więcej
Konkurs na "najlepszą" parafię Katowic...
(2012-03-29)

Drodzy Ministranci! W Internecie do soboty do północy trwa konkurs  na „najlepszy” Kościół w Katowicach. Nasza parafia jest na drugim miejscu. Zachęcam do głosowania! Z jednego komputera można oddać 5 głosów! Zachęcajcie do głosowania rodziców, znajomych.

Więcej
Parafialny etap konkursu z Ewangelii wg św. Marka
(2012-03-28)

W najbliższą sobotę 31 marca wszyscy ministranci wraz z Dziećmi Maryi, Chórkiem i Oazą piszą pierwszy parafialny etap konkursu ze znajomości Ewangelii według św. Marka. Przynosimy ze sobą długopisy. Kartki wraz z pytaniami dla poszczególnych grup wiekowych otrzymamy na miejscu. Szykuje się ostra rywalizacja…

Więcej
Niedziela Palmowa
(2012-03-20)

Zapraszamy do zapoznania się z podziałem ról podczas czytania opisu Męki Pańskiej w Niedzielę Palmową. Nie zapomnijmy zabrać ze sobą palm do poświęcenia.

Więcej
Czytamy Ewangelię wg św. Marka
(2012-03-19)

Zapraszam wszystkich ministrantów do czytania Ewangelii według św. Marka. Przed świętami odbędzie się etap parafialny wśród ministrantów, Dzieci Maryi, Oazy i chórku. Trzech naszych przedstawicieli w kategoriach: szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum weźmie udział w eliminacjach dekanalnych.

Więcej