Kronika
Ministranckie zawody sportowe...
(2012-05-01)

Wszystkich ministrantów pozostających w domach na długim weekendzie zapraszamy na zbiórkę sportową w najbliższą sobotę 5 maja o godz. 9.00! Korzystając z pięknej pogody będziemy próbować pobijać rozmaite ministranckie rekordy. Zabierzmy ze sobą rowery! Po wysiłku na każdego uczestnika będą czekały łakocie, aby zbytnio nie stracić na wadze oraz słodkie upominki!

Więcej
Zbieramy na wakacyjny wyjazd!
(2012-04-28)

Zbliża się czas wakacji i zarazem czas ministranckiego wyjazdu do Zakopanego! Aby mógł kosztować jak najmniej już teraz mobilizujemy siły w zbieraniu surowców wtórnych! Trzeba tylko dobrych chęci i trochę zaangażowania! Pieniądze leżą na ziemi – trzeba się tylko po nie schylić

Więcej
Wakacyjny wyjazd ministrantów!
(2012-04-26)

Po pięknym i ekscytującym wyjeździe do Francji nadszedł czas na zwiedzanie Polski! Służbę liturgiczną naszej parafii zapraszam na wakacyjny wyjazd do Zakopanego! Już wkrótce na zbiórkach dowiemy się więcej na ten temat!

Więcej
Ministranci popatrzą, pomodlą się, pobawią...
(2012-04-23)

Wspomnienie o wyjeździe do Krakowa: Dni wycieczek są dniami bardzo szczególnymi. Pomimo chęci snu, długiego odpoczynku w sobotni poranek potrafimy zerwać się wcześnie rano i pojechać zobaczyć trochę świata. W tym przypadku był to Kraków, dawna stolica Polski, myślę, że miasto słynniejsze nawet od Warszawy czy Gdańska.

Więcej
Dekanalny Dzień Skupienia!
(2012-04-15)

W minioną sobotę 14 kwietnia mieliśmy okazję uczestniczyć w dekanalnym Dniu Skupienia Ministrantów, Dzieci Maryi, Oazy oraz innych Wspólnot parafialnych z całego dekanatu.
Z radością informujemy, że czterech ministrantów z naszej wspólnoty zdobyło I i II miejsca w konkursie z Ewangelii wg św. Marka, a zarazem vouchery na wyjazd do Krakowa warty ponad 150 zł! Są to: Patryk Paszko, Kamil Sojka, Sebastian Wróbel i Piotr Staroń! Po raz kolejny ministranci udowodnili, że stać ich na zdobywanie wysokich celów.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 3489565