Kronika
Ministranci popatrzą, pomodlą się, pobawią...
(2012-04-23)

Wspomnienie o wyjeździe do Krakowa: Dni wycieczek są dniami bardzo szczególnymi. Pomimo chęci snu, długiego odpoczynku w sobotni poranek potrafimy zerwać się wcześnie rano i pojechać zobaczyć trochę świata. W tym przypadku był to Kraków, dawna stolica Polski, myślę, że miasto słynniejsze nawet od Warszawy czy Gdańska.

Więcej
Dekanalny Dzień Skupienia!
(2012-04-15)

W minioną sobotę 14 kwietnia mieliśmy okazję uczestniczyć w dekanalnym Dniu Skupienia Ministrantów, Dzieci Maryi, Oazy oraz innych Wspólnot parafialnych z całego dekanatu.
Z radością informujemy, że czterech ministrantów z naszej wspólnoty zdobyło I i II miejsca w konkursie z Ewangelii wg św. Marka, a zarazem vouchery na wyjazd do Krakowa warty ponad 150 zł! Są to: Patryk Paszko, Kamil Sojka, Sebastian Wróbel i Piotr Staroń! Po raz kolejny ministranci udowodnili, że stać ich na zdobywanie wysokich celów.

Więcej
Liczenie wiernych
(2012-04-13)

W najbliższą sobotę i niedzielę (14 i 15 kwietnia br.) przypada tradycyjne liczenie wiernych. Przed wybraną mszą należy być już co najmniej pół godziny wcześniej na stanowisku. Liczymy osobno kobiety i osobno mężczyzn (dziewczynki wliczamy do kobiet, chłopców do mężczyzn).

Więcej
Dzień Wspólnoty
(2012-04-10)

UWAGA! Wyjątkowe wydarzenie w naszej parafii!!! Serdecznie zapraszamy na Dzień Skupienia Służby Liturgicznej w najbliższą sobotę 14 kwietnia br. od godz. 9.30 do 14.30 POD HASŁEM: „Kościół naszym domem”.

Więcej
Podziękowania...
(2012-04-09)

Drodzy Kandydaci, Ministranci, Lektorzy i Animatorzy! Serdecznie dziękuję za piękną służbę podczas Triduum Paschalnego i Wielkanocy! Po raz kolejny pokazaliście, jak bardzo staracie się o piękno celebracji liturgicznych w naszej parafii!

Więcej