Kronika
Wybory ministrantów Buksów!
(2012-06-11)

Na zbiórce przed odpustem i Bożym Ciałem wybieraliśmy najlepszych ministrantów naszej parafii. Kryteria, które musi spełnić przysłowiowy „BUKS” podawaliśmy dwa tygodnie temu. Z radością ogłaszamy tych, którzy uchodzą – w opinii kolegów ministrantów – za sumiennych w służbie Bożej, dobrych synów, uczniów oraz przyjaciół innych na wzór św. Tarsycjusza i Dominika Savio!

Więcej
Podziękowania...
(2012-06-08)

Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i organizację III Festynu Parafialnego. Animatorom, Lektorom i Ministrantom za wielkie serce i nieocenioną pomoc. Rodzicom i Rodzeństwu ministrantów za ciekawe inicjatywy i ofiarowany czas na przygotowanie i prowadzenie biesiady.

Więcej
Mecz i grill
(2012-06-07)

W najbliższą sobotę zapraszamy Ministrantów na zbiórkę sportową i grilla. O godz. 10.00 będziemy grali mecz z dziećmi z Ośrodka u Sióstr. Wybieramy składy i zbieramy drużyny w poszczególnych kategoriach wiekowych! Zabieramy miękkie obuwie (nie można mieć korków).

Więcej
Najbliższe posługi ministrantów...
(2012-06-01)

W najbliższym czasie czeka na nas wiele wzmożonej pracy. Musimy wykazać się wielką dojrzałością i sumiennością w wypełnianiu ministranckich obowiązków. Oprócz festynu parafialnego, który organizujemy i współtworzymy będziemy przeżywać wiele wydarzeń parafialnych, w których będziemy posługiwać:

Więcej
Informacje o festynie...
(2012-05-29)

Po raz kolejny ministranci naszej parafii wraz z rodzicami są głównymi organizatorami festynu. Z roku na rok podwyższamy poprzeczkę… W lewym panelu uruchomiliśmy „festynowe dodatki”. Znajdziemy tam dokładny program, informacje o festynowych atrakcjach, więcej wiadomości na temat występujących artystów oraz ofiarodawcach. Część wiadomości jest w przygotowaniu, ale już w najbliższym czasie zostanie udostępniona.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 10
Ilość odwiedzin: 4259310