Kronika
Wakacyjny wyjazd ministrantów!
(2012-04-26)

Po pięknym i ekscytującym wyjeździe do Francji nadszedł czas na zwiedzanie Polski! Służbę liturgiczną naszej parafii zapraszam na wakacyjny wyjazd do Zakopanego! Już wkrótce na zbiórkach dowiemy się więcej na ten temat!

Więcej
Ministranci popatrzą, pomodlą się, pobawią...
(2012-04-23)

Wspomnienie o wyjeździe do Krakowa: Dni wycieczek są dniami bardzo szczególnymi. Pomimo chęci snu, długiego odpoczynku w sobotni poranek potrafimy zerwać się wcześnie rano i pojechać zobaczyć trochę świata. W tym przypadku był to Kraków, dawna stolica Polski, myślę, że miasto słynniejsze nawet od Warszawy czy Gdańska.

Więcej
Dekanalny Dzień Skupienia!
(2012-04-15)

W minioną sobotę 14 kwietnia mieliśmy okazję uczestniczyć w dekanalnym Dniu Skupienia Ministrantów, Dzieci Maryi, Oazy oraz innych Wspólnot parafialnych z całego dekanatu.
Z radością informujemy, że czterech ministrantów z naszej wspólnoty zdobyło I i II miejsca w konkursie z Ewangelii wg św. Marka, a zarazem vouchery na wyjazd do Krakowa warty ponad 150 zł! Są to: Patryk Paszko, Kamil Sojka, Sebastian Wróbel i Piotr Staroń! Po raz kolejny ministranci udowodnili, że stać ich na zdobywanie wysokich celów.

Więcej
Liczenie wiernych
(2012-04-13)

W najbliższą sobotę i niedzielę (14 i 15 kwietnia br.) przypada tradycyjne liczenie wiernych. Przed wybraną mszą należy być już co najmniej pół godziny wcześniej na stanowisku. Liczymy osobno kobiety i osobno mężczyzn (dziewczynki wliczamy do kobiet, chłopców do mężczyzn).

Więcej
Dzień Wspólnoty
(2012-04-10)

UWAGA! Wyjątkowe wydarzenie w naszej parafii!!! Serdecznie zapraszamy na Dzień Skupienia Służby Liturgicznej w najbliższą sobotę 14 kwietnia br. od godz. 9.30 do 14.30 POD HASŁEM: „Kościół naszym domem”.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym
urodziny obchodzą:


Wojciech Mierzwa

Solenizantom życzymy
Błogosławieństwa Bożego...
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 3028946