Kronika
Garść informacji o Festynie!!!
(2012-05-24)

Festyn Parafialny już 7 czerwca od 13.00 do 21.00, ale już dzisiaj uchylamy rąbka tajemnicy… W najbliższych dniach będą ukazywały się kolejne informacje... Zachęcamy do lektury, ale także i przede wszystkim do udziału w tegorocznej Biesiadzie...

Więcej
Wybory Super Buksów
(2012-05-21)

Od kilku lat w archidiecezji, spośród kilku tysięcy ministrantów, wybiera się tych „najlepszych”, którzy mogą otrzymać zaszczytny tytuł Super Buksów! Są to ministranci, którzy odznaczają się pięknymi cechami charakteru i po prostu: są dobrymi ludźmi.

Więcej
Szykujemy festyn!!!
(2012-05-17)

Zbliża się festyn parafialny organizowany po raz trzeci przez ministrantów i rodziców. Wszystkich pragnących zaangażować się w to dzieło zapraszam do współpracy! 7 czerwca coraz bliżej!!!

Więcej
Spotkanie rodziców
(2012-05-10)

Zapraszam serdecznie rodziców ministrantów na spotkanie, które odbędzie się w najbliższą środę po nabożeństwie majowym (ok. 19.00) w Sali parafialnej. W ostatnim czasie spotkania „wypadały” z powodu świąt oraz innych uroczystości, stąd nie było okazji zapoznać się z bieżącymi sprawami z życia ministrantów i parafii.

Więcej
Zbiórka sportowa...
(2012-05-05)

Na ostatniej zbiórce miały miejsce zawody sportowe. W rywalizacjach wystartowało wielu ministrantów. Rowerowy tor przeszkód nie okazał się nadzwyczaj trudny i wielu ministrantów bez problemu zaliczyło ten punkt programu. Podobnie okazało się ze stoiskiem kręgli i rzutkami. Więcej problemów sprawił ping – pong, i piłkarzyki.

Więcej