Kronika
Służba wakacyjna
(2012-07-21)

W zakrystii zostały zaktualizowane plany służby wakacyjnej. Zapraszam do zapoznania się z nimi. Ministranci pozostający w parafii podczas wakacji szczególnie proszeni są o zapisywanie się w wolne miejsca na listach.  Naszym bogucickim honorem jest nie dopuścić by jakaś Msza była nieobsadzona przez ministrantów!

Więcej
Zwycięzcy Biegu Samarytańskiego
(2012-06-30)

Serdecznie gratulujemy uczestnikom i zwycięzcom Biegu Samarytańskiego! Wszystkie osoby uczestniczące w „Biegu”, a zarazem w ogłoszeniu wyników o 10.30 otrzymały atrakcyjne nagrody m.in.: kebaby, gadżety sportowe: flagi, opaski i kredki do malowania twarzy - w biało – czerwonych kolorach, słodycze, pieniądze na lody oraz wiele innych atrakcyjnych nagród!

Więcej
Karty na wakacyjny wyjazd
(2012-06-27)

W czwartek po spowiedzi (15.00) i roznoszeniu festynowych podziękowań będzie można zabrać karty na wyjazd wakacyjny do Zakopanego. Karty będą rozdawane również na zbiórce sobotniej, po Biegu Samarytańskim.

Więcej
Zakończenie roku szkolnego
(2012-06-26)

W piątek przypada zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy do wspólnego dziękczynienia Bogu za kończący się rok szkolny. Ministranci z poszczególnych szkół służą na swoich mszach!!!

Więcej
Podziękowania po festynie
(2012-06-25)

W najbliższym czasie (czwartek po spowiedzi o 15.00) będziemy roznosić podziękowania do ofiarodawców za festyn parafialny. Chcemy podziękować Wszystkim Współpracownikom Parafialnej Biesiady!

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 3489595