Kronika
Informacje o festynie...
(2012-05-29)

Po raz kolejny ministranci naszej parafii wraz z rodzicami są głównymi organizatorami festynu. Z roku na rok podwyższamy poprzeczkę… W lewym panelu uruchomiliśmy „festynowe dodatki”. Znajdziemy tam dokładny program, informacje o festynowych atrakcjach, więcej wiadomości na temat występujących artystów oraz ofiarodawcach. Część wiadomości jest w przygotowaniu, ale już w najbliższym czasie zostanie udostępniona.

Więcej
Bierzmowanie
(2012-05-28)

Już w najbliższą środę z rąk ks. arcybiskupa Wiktora Skworca młodzież naszej parafii przyjmie sakrament Bierzmowania. W środę o godz. 18.00 służymy wszyscy obowiązkowo. Przychodzimy pół godziny wcześniej i służymy w komżach świątecznych. Osoby spełniające poszczególne funkcje przedstawiamy w rozwinięciu.

Więcej
Przygotowania do festynu
(2012-05-27)

W najbliższy wtorek rodzice ministrantów będą mieli okazję rozpocząć bezpośrednie przygotowania do festynu. Prace będą polegały m.in. na przygotowaniu festynowych plakatów, segregacji i przygotowaniu fantów oraz uporządkowaniu salek. Przedstawiamy osoby chętne zapisane na przygotowania we wtorek 29 maja oraz 6 czerwca przed festynem.

Więcej
Przygotowujemy bajkowe stroje na festyn
(2012-05-26)

Czas festynu coraz bliżej… Wyczuwa się lekkie napięcie i daje się we znaki ogrom przygotowań… Przypominamy wszystkim ministrantom, że szukamy bajkowych strojów.

Więcej
Festynowa przyśpiewka...
(2012-05-25)

Na specjalną prośbę parafian prezentujemy pioseneczkę wykonywaną w ubiegłym roku na Parafialnym Festynie. Kto chce niech zanuci z lekkim przymrużeniem oka… A co nas czeka w tym roku to zobaczymy, ale na pewno zapowiada się baaaardzo ciekawie....!

Więcej