Kronika
Ministrancka pielgrzymka
(2012-08-10)

Służbę liturgiczną naszej parafii zapraszam na doroczną pielgrzymkę ministrantów. W tym roku wybieramy się do sanktuarium położonego na południu naszej archidiecezji - Turzy Śląskiej. Wyjazd w czwartek 30 sierpnia br. z parkingu przy probostwie o godz. 7.45. Zabieramy ze sobą sztandar oraz stroje liturgiczne w kolorze czerwonym oraz suchy prowiant i mokre picie…

Więcej
Wakacyjna zbiórka i konkursy
(2012-08-08)

Zapraszam na zbiórkę, która odbędzie się w najbliższą sobotę 11 sierpnia br. o godz. 10.00. Chcemy zaktualizować plany służby, aby zapobiec brakom ministrantów na mszach i nabożeństwach. Oprócz tego pragniemy ucieszyć się tymi, którzy są na miejscu, podziękować za wakacyjną służbę i wspólnie  razem wziąć udział w wakacyjnych konkursach.

Więcej
Garść informacji przed wyjazdem...
(2012-07-28)

Witajcie! Czas wakacji w pełni i wielkimi krokami zbliża się ministrancka wyprawa do Zakopanego. Przypominam kilka najważniejszych spraw ze zbiórki przed wyjazdem. Jedzenie, które każdy zabiera (informacje były rozdzielane na karteczkach) przynosimy w niedzielę do salki ministranckiej do godz. 18.00 (klucze w szufladzie ks. opiekuna).

Więcej
Służba wakacyjna
(2012-07-26)

W zakrystii zostały zaktualizowane plany służby wakacyjnej. Zapraszam do zapoznania się z nimi. Ministranci pozostający w parafii podczas wakacji szczególnie proszeni są o zapisywanie się w wolne miejsca na listach.  Naszym bogucickim honorem jest nie dopuścić by jakaś Msza była nieobsadzona przez ministrantów!

Więcej
Zwycięzcy: Gazeciarz i Puszkmen
(2012-07-22)

Z wielką radością możemy ogłosić wyniki konkursu na „Wielkiego Gazeciarza” i „Puszkmena”. Akcja i Wasze zaangażowanie w działania ekologiczne przerosły wszelkie oczekiwania i są godne podziwu! Wszystkie zestawienia zostały policzone i podsumowane. Zwycięzcą „Żelbetonowej Gazety” został Bartek Górski, który zebrał aż 332, 3 kg makulatury i Łukasz Kalisiak, który zebrał 1145 puszek!

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 7
Ilość odwiedzin: 3483508