Kronika
Płatności za wyjazd do Zakopanego
(2012-06-16)

W zakrystii została umieszczona specjalna lista płatności za wyjazd do Zakopanego. Jak zwykle przy wyjazdach została uwzględniona punktacja, zbiórki i odprawy i przede wszystkim liczba tras kolędowych. Jako specjalny bonus nie liczono uczestnictwa w nabożeństwach (październikowych, majowych i czerwcowych) co spowodowało obniżenie kosztów – patrz lista w zakrystii.

Więcej
Festynowe podziękowania...
(2012-06-14)

Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i organizację III Festynu Parafialnego. Animatorom, Lektorom i Ministrantom za wielkie serce i nieocenioną pomoc. Rodzicom i Rodzeństwu ministrantów za ciekawe inicjatywy i ofiarowane godziny na przygotowanie i prowadzenie biesiady.

Więcej
Wybory ministrantów Buksów!
(2012-06-11)

Na zbiórce przed odpustem i Bożym Ciałem wybieraliśmy najlepszych ministrantów naszej parafii. Kryteria, które musi spełnić przysłowiowy „BUKS” podawaliśmy dwa tygodnie temu. Z radością ogłaszamy tych, którzy uchodzą – w opinii kolegów ministrantów – za sumiennych w służbie Bożej, dobrych synów, uczniów oraz przyjaciół innych na wzór św. Tarsycjusza i Dominika Savio!

Więcej
Podziękowania...
(2012-06-08)

Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i organizację III Festynu Parafialnego. Animatorom, Lektorom i Ministrantom za wielkie serce i nieocenioną pomoc. Rodzicom i Rodzeństwu ministrantów za ciekawe inicjatywy i ofiarowany czas na przygotowanie i prowadzenie biesiady.

Więcej
Mecz i grill
(2012-06-07)

W najbliższą sobotę zapraszamy Ministrantów na zbiórkę sportową i grilla. O godz. 10.00 będziemy grali mecz z dziećmi z Ośrodka u Sióstr. Wybieramy składy i zbieramy drużyny w poszczególnych kategoriach wiekowych! Zabieramy miękkie obuwie (nie można mieć korków).

Więcej