Kronika
Pomoc dla schroniska dla zwierząt
(2012-09-27)

Nasza wspólnota ministrancka angażuje się w różne akcje społeczne i charytatywne. Tym razem przyszedł czas na pomoc dla schroniska dla zwierząt…
Każdy kto tylko chce, może postarać się coś na ten cel ofiarować np. karmę dla psów lub kotów (może być garść suchej karmy od swojego pupila :)) jakieś psie, lub kocie przysmaki, mleko, kasza itp. Zbieramy również stare koce bądź ręczniki.

Więcej
Nowe grupy na zbiórkach
(2012-09-26)

Rozpoczął się nowy rok formacyjny, a więc powracamy do naszych spotkań w grupach. Kończy się okres lenistwa i bierzemy się do pracy! Po pierwszym spotkaniu w grupach, które odbyło się 15.09.2012. nastąpiły drobne zmiany w składach grup. Zapraszam do zapoznania się z nowym podziałem.

Więcej
Ewangelizacja trzynastki...
(2012-09-21)

20 i 21 września br. wśród uczniów klas III-VI szkoły podstawowej nr 13. przeprowadziliśmy „małą ewangelizację”, która miała na celu zaproszenie uczniów popularnej „trzynastki” do grupy Dzieci Maryi oraz Ministrantów.

Więcej
Nowe funkcje i zadania...
(2012-09-19)

W tym roku formacyjnym nasi animatorzy i ministranci starsi zostali poproszeni o szczególną pomoc w formacji ministrantów. Przejmą wiele zadań i funkcji, będą odpowiedzialni za różnorodne sprawy związane z parafią i archidiecezją.  Warto zapoznać się z poszczególnymi funkcjami i zadaniami, które będą wykonywać, aby w miarę swoich możliwości im pomóc.

Więcej
Jezus daje radość
(2012-09-18)

Ministranci w czasie wakacji przeżyli wiele. Poznawali nowych ludzi, którzy często okazywali się przykładem świadków Chrystusa. Oto świadectwo jednego z ministrantów naszej parafii. Koniecznie trzeba przeczytać!

http://ministranci-bogucice.pl/wpisduchowosc,swiadectwo_wakacyjne,14.html

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 3489435