Kronika
Poszli w ciemno za światłem
(2012-12-03)

Dziś odbyły się pierwsze roraty pod hasłem "Poszli w ciemno za światłem".

Jak zwykle, roraty mają swoją piosenkę przewodnią - której możecie posłuchać tu. a której tekst znajdziecie również w rozwinięciu newsa.

Więcej
Zbliża się Adwent
(2012-11-27)

Już za tydzień miesiąc grudzień, a co za tym idzie - także i Adwent. W czasie trwania Adwentu, od poniedziałku do piątku, o godzinie 6.30 będą odprawiane Msze święte roratnie. Starajmy się pojawiać na Roratach jak najczęściej. DAJMY PRZYKŁAD INNYM!

Więcej
Posługi na patronalnym święcie...
(2012-11-20)

Ministranckie święto ku czci św. Tarsycjusza już w niedzielę 25 listopada br. Z tej okazji możemy zapoznać się z funkcjami i posługami wykonywanymi tego dnia. Największym prezentem jaki możemy sobie nawzajem ofiarować jest dar modlitwy i przyjętej Komunii świętej.

Więcej
Przepis na sałatkę...
(2012-11-19)

„Tarsycjusz” zbliża się wielkimi krokami. Trwają gorączkowe ministranckie próby, przygotowania Sali parafialnej, a Rodzice zastanawiają się co upiec lub jaką przyrządzić sałatkę... Zgodnie z sugestiami mam będących na błyskawicznym spotkaniu organizacyjnym,  podajemy przepis na jednakową sałatkę, którą potem wymieszamy i będziemy się nią delektować i zajadać.

Więcej
Spotkanie organizacyjne
(2012-11-13)

Nasze kochane Mamy chętne do pomocy przy organizacji uroczystości ministranckiej ku czci św. Tarsycjusza mają możliwość spotkania się w najbliższy czwartek po Mszy świętej wieczornej. Punkt zbiórki przed zakrystią, potem przejście do zakrystii.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 5
Ilość odwiedzin: 3489490