Kronika
Spotkania w grupach...
(2012-12-05)

Nasze szeregi zasiliły się w nowoprzyjętych ministrantów, z czego się bardzo cieszymy. Mamy nadzieję, że z wielką gorliwością będą spełniać swoją posługę! Z tym faktem są związane również pewne „przetasowania” w składach grup wiekowych podczas spotkań w grupach na zbiórkach. Zapraszamy do zapoznania się z nowym podziałem na grupy oraz w niektórych przypadkach nowymi animatorami.

Więcej
Poszli w ciemno za światłem
(2012-12-03)

Dziś odbyły się pierwsze roraty pod hasłem "Poszli w ciemno za światłem".

Jak zwykle, roraty mają swoją piosenkę przewodnią - której możecie posłuchać tu. a której tekst znajdziecie również w rozwinięciu newsa.

Więcej
Zbliża się Adwent
(2012-11-27)

Już za tydzień miesiąc grudzień, a co za tym idzie - także i Adwent. W czasie trwania Adwentu, od poniedziałku do piątku, o godzinie 6.30 będą odprawiane Msze święte roratnie. Starajmy się pojawiać na Roratach jak najczęściej. DAJMY PRZYKŁAD INNYM!

Więcej
Posługi na patronalnym święcie...
(2012-11-20)

Ministranckie święto ku czci św. Tarsycjusza już w niedzielę 25 listopada br. Z tej okazji możemy zapoznać się z funkcjami i posługami wykonywanymi tego dnia. Największym prezentem jaki możemy sobie nawzajem ofiarować jest dar modlitwy i przyjętej Komunii świętej.

Więcej
Przepis na sałatkę...
(2012-11-19)

„Tarsycjusz” zbliża się wielkimi krokami. Trwają gorączkowe ministranckie próby, przygotowania Sali parafialnej, a Rodzice zastanawiają się co upiec lub jaką przyrządzić sałatkę... Zgodnie z sugestiami mam będących na błyskawicznym spotkaniu organizacyjnym,  podajemy przepis na jednakową sałatkę, którą potem wymieszamy i będziemy się nią delektować i zajadać.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 6
Ilość odwiedzin: 4170287