Kronika
Bożonarodzeniowe życzenia...
(2012-12-24)

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Wszystkim odwiedzającym naszą stronę, a szczególnie Wam Drodzy Kandydaci, Ministranci Młodsi i Starsi, Lektorzy i Kantorzy, Animatorzy, aby Jezus, Który przyszedł na świat z miłości do człowieka wyciągnął nad Wami swoją błogosławiącą dłoń.

Więcej
Spotkanie świąteczne
(2012-12-20)

Wielkimi krokami adwent zbliża się ku końcowi i dlatego jako jedna wielka wspólnota ministrantów chcemy wszyscy zasiąść do jednego stołu i razem cieszyć się z narodzin małego Jezusa. Już w najbliższą sobotę 22.12. br. o godz. 9 00 rozpoczniemy nasze świętowanie Adoracją Najświętszego Sakramentu, podczas której będzie możliwość skorzystania z przedświątecznego Sakramentu Pokuty i Pojednania.

Więcej
Listopadowa punktacja
(2012-12-19)

Po wielu długich i burzliwych debatach oraz podliczeniach, mamy w końcu wyniki listopadowej punktacji ministrantów. Walka jak zawsze była zacięta, ale jak to bywa wygrać mógł tylko jeden Chińczyk. Został nim nie kto inny, jak Krzysiu Gawlik!!!

Więcej
Zbiórki surowców wtórnych...
(2012-12-16)

Święta dopiero się zbliżają, a prawdziwe, świąteczne porządki zaczną się dopiero w przedświąteczny weekend. Ministranci się jednak tym nie przejmują, gdyż już przed Adwentem postanowili oczyścić z makulatury i puszek wszystkie hasioki w okolicy! Pierwszego grudnia na zbiórkę przynieśli 290 kg makulatury i 536 puszek!

Więcej
Spotkania w grupach...
(2012-12-05)

Nasze szeregi zasiliły się w nowoprzyjętych ministrantów, z czego się bardzo cieszymy. Mamy nadzieję, że z wielką gorliwością będą spełniać swoją posługę! Z tym faktem są związane również pewne „przetasowania” w składach grup wiekowych podczas spotkań w grupach na zbiórkach. Zapraszamy do zapoznania się z nowym podziałem na grupy oraz w niektórych przypadkach nowymi animatorami.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 5
Ilość odwiedzin: 3483586