Kronika
Przepis na sałatkę...
(2012-11-19)

„Tarsycjusz” zbliża się wielkimi krokami. Trwają gorączkowe ministranckie próby, przygotowania Sali parafialnej, a Rodzice zastanawiają się co upiec lub jaką przyrządzić sałatkę... Zgodnie z sugestiami mam będących na błyskawicznym spotkaniu organizacyjnym,  podajemy przepis na jednakową sałatkę, którą potem wymieszamy i będziemy się nią delektować i zajadać.

Więcej
Spotkanie organizacyjne
(2012-11-13)

Nasze kochane Mamy chętne do pomocy przy organizacji uroczystości ministranckiej ku czci św. Tarsycjusza mają możliwość spotkania się w najbliższy czwartek po Mszy świętej wieczornej. Punkt zbiórki przed zakrystią, potem przejście do zakrystii.

Więcej
Zapisy osób korzystających z salek...
(2012-11-12)

Już od najbliższej zbiórki, która odbędzie się 17 listopada, wracamy do zapisywania się osób korzystających z ministranckich salek.  Na nowo będzie obowiązywać wpisanie się do specjalnego notesu, który znajduję się w pierwszych salkach.

Więcej
Obecności...
(2012-11-10)

Zapraszam do zapoznania się w zakrystii z obecnościami na zbiórkach i odprawach za ostatnie dwa miesiące (wrzesień i październik).

Więcej
Wspólne zdjęcie parafian!!!
(2012-11-09)

Wszystkich biorących udział w głosowaniu na najładniejszy kościół w regionie zapraszamy na Mszę świętą o 11.30. Po niej będzie zrobione wspólne zdjęcie, które zostanie wydrukowane w „Dzienniku Zachodnim”. Jest to nagroda za wytrwałość i sumienność w głosowaniu. Przekażcie tą wiadomość innym – bo jest ona z ostatniej chwili…

Więcej