Kronika
Urodziny ks. Jakuba Dąbrowskiego
(2013-01-05)

Ks. Jakubowi Dąbrowskiemu składamy najlepsze życzenia z okazji dzisiejszych urodzin. Dziękujemy Mu za piękną służbę Bogu i ludziom w naszym bogucickim Kościele. Jesteśmy wdzięczni za serce i dobre słowo,  które okazuje nie tylko ministrantom, ale i wszystkim z którymi się spotyka. Chcemy otoczyć Go naszą modlitwą szczególnie dzisiaj podczas Mszy świętej o godz. 17.00.

Więcej
Człowiek Roku 2012
(2013-01-04)

Drodzy Ministranci i odwiedzający naszą stronę! Zapraszamy do oddania głosu na Proboszcza Jana Morcinka w plebiscycie Człowieka Roku 2012.  Wystarczy wysłać SMS-a na numer:72355, a jako treść wpisać: DZCKAT.1 Koszt SMS-a to 2,46 z Vat. W rozwinięciu przedrukowujemy tekst z portalu Katowice naszemiasto.pl

Więcej
Nowa punktacja za grudzień...
(2013-01-03)

Grudzień to miesiąc, podczas którego wiele się dzieje. Każdy ministrant może trochę nadgonić z punktami, ale też z gorliwością w służbie. Jednak pomimo prób zdobycia przez innych tytułu Ministranta Miesiąca, po raz kolejny z rzędu zostaje nim Krzysiu Gawlik, który wyprzedził wszystkich. Serdecznie Krzysiowi gratulujemy zwycięstwa w gorliwości !!

Więcej
Nowe fotomontaże...
(2013-01-02)

Wraz z Nowy Rokiem trochę radości Wam się przyda! Pamiętacie święto patronalne ku czci św. Tarsycjusza? A w programie artystycznym m.in. fotomontaże i teksty do zdjęć czytane przez Marka Chmielińskiego? Macie okazję to wszystko sobie przypomnieć…

Więcej
Noworoczne życzenia...
(2013-01-01)

Drodzy Ministranci, Animatorzy i Lektorzy! Drodzy Kandydaci i Wszyscy odwiedzający naszą stronę! W Nowym Roku życzę Wam ciągłego poznawania Chrystusa i radości z kroczenia z Nim przez życie. Niech Wasza wiara będzie coraz gorętsza – by zapalała innych do miłości Boga i bliźniego.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 6
Ilość odwiedzin: 3489495